Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Brzeziny, Giełczyce
Pokaż więcej
Anna Maria Walkarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYBCZAK
98
(44,55%)
Jadwiga Longina Jagusz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
23
(10,45%)
Katarzyna Anna Gawlas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POZYTYWNI” MARZENY OSTACHOWSKIEJ-BŁOCH
99
(45,00%)
Okręg 2
Sołectwo Chróścina, ulice: Boczna, Cicha, Dolna, Kasztanowa, Kroszyńska, Krótka, Leśna, Mała, Parkowa, Polna, Róż, Słoneczna, Sportowa, Szkolna.
Pokaż więcej
Violetta Małgorzata Borelowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYBCZAK
96
(51,89%)
Roman Mirosław Wypych
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(4,86%)
Krzysztof Wiesław Bryła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POZYTYWNI” MARZENY OSTACHOWSKIEJ-BŁOCH
80
(43,24%)
Okręg 3
Sołectwo Chróścina, ulice: Drzewna, Nyska, Ogrodowa, Stawowa, Stara, Równa, Topolowa.
Pokaż więcej
Józef Kmita
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYBCZAK
44
(34,38%)
Marta Monika Mrówka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
33
(25,78%)
Marcin Wojciech Rzepka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POZYTYWNI” MARZENY OSTACHOWSKIEJ-BŁOCH
51
(39,84%)
Okręg 4
Sołectwo Chróścina ulica Kolejowa, Osiedle Zacisze. Sołectwo Pniewie.
Pokaż więcej
Piotr Tarczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYBCZAK
34
(39,08%)
Mateusz Górski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
11
(12,64%)
Marcin Kapinos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POZYTYWNI” MARZENY OSTACHOWSKIEJ-BŁOCH
42
(48,28%)
Okręg 5
Sołectwo Chróścina, Osiedle Tumbewa
Pokaż więcej
Czesława Gmyr
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYBCZAK
108
(50,70%)
Stanisława Kilarska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
16
(7,51%)
Marzena Lucyna Ostachowska-Błoch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POZYTYWNI” MARZENY OSTACHOWSKIEJ-BŁOCH
89
(41,78%)
Okręg 6
Sołectwo Czarnolas
Pokaż więcej
Piotr Stanisław Klimas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYBCZAK
112
(60,54%)
Paweł Cwajna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(10,27%)
Mieczysław Kocierz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POZYTYWNI” MARZENY OSTACHOWSKIEJ-BŁOCH
54
(29,19%)
Okręg 7
Sołectwo Makowice
Pokaż więcej
Andrzej Bogusław Podgórski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYBCZAK
86
(40,00%)
Maria Kotela
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(6,05%)
Jan Piotr Jakisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POZYTYWNI” MARZENY OSTACHOWSKIEJ-BŁOCH
116
(53,95%)
Okręg 8
Sołectwo Mroczkowa
Pokaż więcej
Kazimierz Winnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYBCZAK
0
(0,00%)
Okręg 9
Sołectwo Sidzina, ulice: Grodkowska, Krótka, Nyska, Parkowa, Partyzantów, Plac Elsnera, Sportowa.
Pokaż więcej
Rafał Tomasz Kraska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYBCZAK
100
(81,97%)
Beata Marzena Malec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA POWIATU 2018”
14
(11,48%)
Elżbieta Pietrzak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POZYTYWNI” MARZENY OSTACHOWSKIEJ-BŁOCH
8
(6,56%)
Okręg 10
Sołectwo Sidzina, ulice: Kwiatowa, Leśna, Ogrodowa, Opolska, Osiedle Słoneczne, Polna, Stawowa, Zagrodowa.
Pokaż więcej
Aurelia Elżbieta Juśkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYBCZAK
163
(76,53%)
Anna Czesława Oliwa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POZYTYWNI” MARZENY OSTACHOWSKIEJ-BŁOCH
50
(23,47%)
Okręg 11
Sołectwo Sidzina, ulice: Kasztanowa, Lipowa, Powstańców, Podwale, Radziechowska.
Pokaż więcej
Urszula Romualda Fornalik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYBCZAK
154
(81,05%)
Artur Sylwester Gach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POZYTYWNI” MARZENY OSTACHOWSKIEJ-BŁOCH
36
(18,95%)
Okręg 12
Sołectwo Stary Grodków
Pokaż więcej
Jan Srebniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYBCZAK
108
(65,45%)
Marcin Jerzy Dzierża
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POZYTYWNI” MARZENY OSTACHOWSKIEJ-BŁOCH
57
(34,55%)
Okręg 13
Sołectwo Skoroszyce, ulice: Braterstwa Broni, Cicha, Dolna, Kolejowa, Kwiatowa, Łąkowa, Makowa, Nyska, Polna, Sportowa, Wolności, Zacisze.
Pokaż więcej
Henryk Sokołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYBCZAK
103
(45,58%)
Marcin Bartłomiej Worek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
63
(27,88%)
Ryszard Baran
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POZYTYWNI” MARZENY OSTACHOWSKIEJ-BŁOCH
60
(26,55%)
Okręg 14
Sołectwo Skoroszyce, ulice: Działkowa, Ogrodowa, Poziomkowa, Słoneczna.
Pokaż więcej
Anna Maria Kalisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYBCZAK
79
(44,89%)
Tomasz Józef Soja
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
38
(21,59%)
Piotr Paweł Kocierz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POZYTYWNI” MARZENY OSTACHOWSKIEJ-BŁOCH
59
(33,52%)
Okręg 15
Sołectwo Skoroszyce, ulice: Górna, Parkowa, Piaskowa, Powstańców Śląskich, Zbożowa.
Pokaż więcej
Janina Anna Rogalińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARY DYBCZAK
112
(45,53%)
Ewa Gruszka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
81
(32,93%)
Dawid Surowiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „POZYTYWNI” MARZENY OSTACHOWSKIEJ-BŁOCH
53
(21,54%)