Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatAfrodyty, Agrestowa, Aleja Wojska Polskiego od numeru 10, Ananasowa, Apolla, Aresa, Artemidy, Ateny, Bananowa, Stefana Batorego numery nieparzyste od nr 69 i parzyste od nr 118, Braci Gierymskich, Budziszyńska, Bułgarska, Ceramiczna, Józefa Chełmońskiego, Chemiczna, Cisowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Dąbrówki, Dekoracyjna, Demeter, Dionizosa, Xawerego Dunikowskiego, Dworkowa, Działkowa, Elektronowa, Energetyków, Fajansowa, Figowa, Foluszowa, Francuska, Grabowa, Heliosa, Heraklesa, Hermesa, Hery, Hiszpańska, Hoffmana, Anny Jagiellonki, Jesionowa, Kamionkowa, Keramzytowa, Klinkierowa, Kokosowa, Juliusza Kossaka, Kraljevska, Kręta, Krośnieńska, Leśna, Lotników, Magnacka, Jacka Malczewskiego, Mała, Melpomeny, Piotra Michałowskiego, Migdałowa, Miodowa, Modrzewiowa, Naftowa, Nike, Objazdowa, Olchowa, Osadnicza, Porcelanowa, Porzeczkowa, Posejdona, Prosta, Różana, Rydza-Śmigłego, Słowacka, Tomasza Sobkowiaka, Szlachecka, Św. Trójcy, Świerkowa, Węgierska, Wiejska, Wrzosowa, Leona Wyczółkowskiego, Stefana Wyszyńskiego od nr 29 do nr 165, Zacisze, Jana Zamoyskiego, Zaściankowa, Zeusa, Zimna, Zjednoczenia od nr 12, Żołnierzy 2 Armii
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
1 Maja, Armii Krajowej, Bociania, Botaniczna, Brzozowa, Świętych Cyryla i Metodego, Czyżykowa, Długa, Fabryczna, Festiwalowa, Bartosza Głowackiego, Zbyszka Godlewskiego, Jaskółcza, Jana Kilińskiego, Jasna, Jeżykowa, Marii Konopnickiej, Kosynierów, Tadeusza Kościuszki, Kożuchowska numery nieparzyste do nr 29 i parzyste do nr 10, Ignacego Krasickiego, Anieli Krzywoń, Kukułcza, Łabędzia, Łużycka, Maciejowicka, Generała Madalińskiego, Ks. Kazimierza Michalskiego, Stanisława Moniuszki od nr 12, Monte Cassino, Morwowa, Nasza, Czesława Niemena, Ogrodowa, Leopolda Okulickiego, Orla, Owocowa, Pawia, Piastowska, Pionierów Zielonej Góry, Piwna, Józefa Poniatowskiego, Połaniecka, Powstańców Warszawy, Ptasia, Racławicka, Sokola, Sowia, Studzianki, Majora Henryka Sucharskiego, Szarych Szeregów, Szczekocińska do nr 14, Tatrzańska, Unii Europejskiej, Jerzego Waszczyka, Wesoła, Wiśniowa, Witebska, Wypoczynek, Stefana Wyszyńskiego od numeru 1 do numeru 25, Zachodnia, Tadeusza Zawadzkiego „Zośki”, Żurawia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Dzielnica Nowe Miasto, Agatowa, Ametystowa, Henryka Arctowskiego, Augustowska, Azaliowa, Bałtycka, Boczna, Bolka i Lolka, Bosmańska, Bratkowa, Brylantowa, Budowlana, Bursztynowa, Calineczki, Chabrowa, Aleksandra Czekanowskiego, Jana Czerskiego, Daliowa, Diamentowa, Ignacego Domeyki, Dożynkowa, Fiołkowa, Fregatowa, Kazimierza Funka, Giżycka, Goździkowa, Graniczna, Janusza Groszkowskiego, Helska, Jana Heweliusza, Leopolda Infelda, Irysowa, Jasia i Małgosi, Jaśminowa, Jędrzychowska, Kaczeńcowa, Kalinowa, Kapitańska, Kasztanowa, Kąpielowa, Kętrzyńska, Kiełpińska, Roberta Kocha, Oskara Kolberga, Kolejowa, Konwaliowa, Kopciuszka, Koralowa, Krasnoludków, Krokusowa, Królewny Śnieżki, Kubusia Puchatka, Lawendowa, Leszczynowa, Liliowa, Ignacego Łukasiewicza, Makowa, Mieczykowa, Misia Uszatka, Mokra, Mrągowska, Nagietkowa, Gabriela Narutowicza, Alfreda Nobla, Nowojędrzychowska, Okrężna, Karola Olszewskiego, Olsztyńska, Osiedle Kaszubskie, Perłowa, Pinokia, Piotrusia Pana, Plonowa, Pucka, Rezedowa, Róży Wiatrów, Rubinowa, Rumiankowa, Rybacka, Sasankowa, Wacława Sierpińskiego, Siewna, Słonecznikowa, Słowicza, Sopocka, Stokrotkowa, Stolarska, Storczykowa, Pawła Strzeleckiego, Studzienna, Suwalska, Szafirowa, Szantowa, Szmaragdowa, Sztormowa, Trójmiejska, Tulipanowa, Turkusowa, Urocza, Jędrzeja Śniadeckiego, Urodzajna, Warzywna, Wierzbowa, Wronia, Zygmunta Wróblewskiego, Zawilcowa, Zbożowa, Zielna, Złotej Rybki, Żeglarska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Akademicka, Amarantowa, Amelii, Stefana Batorego numery nieparzyste do nr 67 i parzyste do nr 116, Generała Józefa Bema, Beżowa, Biała, Billewiczówny, Błękitna, Błotna, Bordowa, Borówkowa, Brązowa, Bukowa, Chłodna, Chynowska, Cicha, Zygmunta Czubińskiego, Dereszowa, Dębowa, Dolina Luizy, Dolina Zielona, Dolna, Michała Drzymały, Dzika, Fioletowa, Gajowa, Gorzowska, Grafitowa, Granatowa, Grzybowa, Harcerska, Władysława Jagiełły, Jana z Kolna, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesienna, Jeździecka, Jeżynowa, Jodłowa, Karminowa, Karowa, Ketlinga, Klementowskich, Kmicica, Kolorowa, Hugo Kołłątaja, Tadeusza Konicza, Konstruktorów, Kostrzyńska, Kościuszkowców, Zygmunta Krasińskiego, Kremowa, Krępowska, Kucykowa, Generała Mariana Langiewicza, Lazurowa, Ludowa, Łężycka, Mahoniowa, Malinowa, Mechaników, Międzyrzecka, Miła, Modra, Niebieska, Niecała, Obywatelska, Oliwkowa, Orzechowa, Osiedle Pomorskie, Osiedle Śląskie, Pastelowa, Pistacjowa, Plac Korczakowców, Platynowa, Podbipięty, Podgórna od nr 45, Polanka, Pomarańczowa, Popielata, Potokowa, Poziomkowa, Poznańska, Przewalskiego, Przyleśna, Purpurowa, Raculka, Rajska, Różowa, Ruczajowa, Rumakowa, Rusałki, Franciszka Rzeźniczaka, Seledynowa, Siwa, Marii Skłodowskiej-Curie, Skrzetuskiego, Słubicka, Sosnowa, Spawaczy, Sportowa, Srebrna, Stajenna, Stanisława Staszica, Strumykowa, Strzemienna, Sulechowska, Profesora Zygmunta Szafrana, Szkarłatna, Szosa Kisielińska, Szpakowa, Szwajcarska, Świebodzińska, Tarpanowa, Technologów, Tęczowa, Towarowa, Trasa Północna, Romualda Traugutta, Truskawkowa, Urszuli, Ustronna, Waniliowa, Ludwika Waryńskiego, Wazów od nr 45, Winogradu, Wileńska, Władysława IV, Wołodyjowskiego, Stanisława Wyspiańskiego numery nieparzyste od nr 17 parzyste od nr 38, Wyścigowa, Zagłoby, Zakręt, Ludwika Zamenhofa, Zdrojowa, Zielony Las, Złota, Źródlana, Żabia, Żółta, Żurawinowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
30 Maja 1960 r. , Akacjowa, Aleja Juliusza Słowackiego, Aleja Konstytucji 3 Maja, Aleja Niepodległości, Aleja Wojska Polskiego do numeru 9, Aliny, Balladyny, Bankowa, Beniowskiego, Boduena, Bohaterów Westerplatte, Bolesława Chrobrego, Braniborska, Browarna, Ceglana, Chmielna, Chochlika, Fryderyka Chopina, Ciesielska, Stanisława Cynarskiego, Dantyszka, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Derwida, Drzewna, Dworcowa, Ekologiczna, Fantazego, Filona, Geodetów, Glinianki, Goplany, Górna, Grabca, Artura Grottgera, Gronowa, Grunwaldzka, Gryfa, Grzegorza, Hawryłowicza, Horsztyńskiego, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa, Generała Jakuba Jasińskiego, Jedności, Jelenia, Jęczmienna, Mieczysława Karłowicza, Jana Kasprowicza, Kazimierza Wielkiego, Jana Keplera, Kirkora, Klonowa, Jana Kochanowskiego, Kombatantów, Konopna, Mikołaja Kopernika, Kordiana, Kościelna, Kożuchowska numery nieparzyste od nr 31 i parzyste od nr 12, Krakusa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Krawiecka, Krótka, Krucza, Krzemieniecka, Krzywa, Bolesława Krzywoustego, Kupiecka, Laury, Lecha, Lechitów, Letnia, Licealna, Lilii Wenedy, Lipowa, Lisia, Kazimierza Lisowskiego, Lubuska, Lwowska, Łąkowa, Władysława Łokietka, Mariacka, Masarska, Mazepy, Adama Mickiewicza, Mieszka I, Młyńska, Stanisława Moniuszki do nr 11, Morelowa, Nad Łąkami, Nowa, Tadeusza Olbrychta, Władysława Orkana, Osiedle Robotnicze, Osiedle Wygoda, Osiedlowa, Parkowa, Partyzantów, Piaskowa, Piękna, dr Pieniężnego, Piesza, Pułkownika Witolda Pileckiego, Plac Bohaterów, Plac Kolejarza, Plac ks. biskupa Wilhelma Pluty, Plac Makusynów, Plac majora Adama Lazarowicza, Plac Jana Matejki, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plac Pocztowy, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Słowiański, Emilii Plater, Pod Filarami, Pod Topolami, Podgórna do nr 44, Polna, Podwójna, Przecznica, Przemysłowa, Przy Gazowni, Przyrodnicza, Pszenna, Reja, Władysława Reymonta, Rolnicza, Rymarska, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Salomei, Henryka Siemiradzkiego, Henryka Sienkiewicza, Generała Władysława Sikorskiego, Piotra Skargi, Skierki, Składowa, Skrajna, Słoneczna, Jana Sobieskiego, Sorbska, Generała Józefa Sowińskiego, Spokojna, Spółdzielcza, Leopolda Staffa, Stary Rynek, Stroma, Andrzeja Struga, Strzelecka, Św. Jadwigi, Św. Kingi, Świętojańska, Szczekocińska od nr 15, Średnia, Tkacka, Juliana Tuwima, Kaspra Twardowskiego, Tylna, Ułańska, Wacława, Wandy, Księdza Piotra Wawrzyniaka, Wazów do nr 44, Wąska, Węglowa, Winna, Wodna, Wrocławska, Stanisława Wyspiańskiego nieparzyste do nr 15 parzyste do nr 36, Zamkowa, Grzegorza Zarugiewicza, Zawiszy Czarnego, Zielona, Zielonogórska, Zjednoczenia do nr 11, Zyty, Stefana Żeromskiego, Żytnia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów