Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Chojane-Bąki, Chojane-Gorczany, Chojane-Piecki, Kulesze-Podawce
Pokaż więcej
Mariusz Choiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W GMINIE
68
(73,12%)
Mariusz Bagiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
25
(26,88%)
Okręg 2
Kulesze Kościelne ul. Główna, ul. Łąkowa, ul. Mazowiecka ul. Obwodowa, ul. Polna
Pokaż więcej
Elżbieta Joanna Mierzwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W GMINIE
69
(73,40%)
Maria Jadwiga Jamiołkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
25
(26,60%)
Okręg 3
Kulesze Kościelne ul. Kolejowa, ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Nowa, ul. Piękna, ul. Wesoła, ul. Zacisze
Pokaż więcej
Krystyna Grodzka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W GMINIE
48
(44,86%)
Teresa Grażyna Gierałtowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
59
(55,14%)
Okręg 4
Kulesze Podlipne, Wnory-Wiechy
Pokaż więcej
Emil Jamiołkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W GMINIE
41
(51,25%)
Karol Faszczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
39
(48,75%)
Okręg 5
Leśniewo-Niedźwiedź , Stypułki-Giemzino, Wnory-Pażochy
Pokaż więcej
Stanisław Porowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W GMINIE
68
(55,28%)
Bogdan Perkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
55
(44,72%)
Okręg 6
Grodzkie Szczepanowięta, Nowe Grodzkie, Stara Litwa
Pokaż więcej
Grzegorz Grodzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W GMINIE
58
(55,24%)
Adam Przeździecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
47
(44,76%)
Okręg 7
Kulesze-Litewka, Niziołki-Dobki, Stare Niziołki
Pokaż więcej
Wiktor Maciej Grodzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
0
(0,00%)
Okręg 8
Stare Grodzkie, Wnory-Wypychy
Pokaż więcej
Stanisław Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W GMINIE
45
(41,67%)
Paweł Grodzki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
63
(58,33%)
Okręg 9
Czarnowo-Biki, Gołasze Mościckie
Pokaż więcej
Wiesław Kordulski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W GMINIE
52
(38,24%)
Tomasz Franciszek Śliwowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
84
(61,76%)
Okręg 10
Gołasze-Dąb, Tybory Uszyńskie
Pokaż więcej
Piotr Krajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W GMINIE
44
(39,64%)
Marcin Sokołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
67
(60,36%)
Okręg 11
Krzysztof Czajkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W GMINIE
53
(44,54%)
Grzegorz Kossakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
66
(55,46%)
Okręg 12
Witold Kulesza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W GMINIE
22
(19,47%)
Henryk Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
58
(51,33%)
Andrzej Łapiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO
33
(29,20%)
Okręg 13
Chojane-Sierocięta, Chojane-Stankowięta
Pokaż więcej
Piotr Kulesza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W GMINIE
38
(37,62%)
Robert Kulesza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
63
(62,38%)
Okręg 14
Chojane-Pawłowięta, Kalinowo-Solki
Pokaż więcej
Wiesław Władysław Kalinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W GMINIE
62
(58,49%)
Łukasz Sokołowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
44
(41,51%)
Okręg 15
Faszcze, Nowe Kalinowo, Stare Kalinowo
Pokaż więcej
Kazimierz Gołębiewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ W GMINIE
77
(53,47%)
Beata Małgorzata Kalinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
67
(46,53%)