Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ul. Rzeszowska od nr 1 do nr 40, ul. Łokietka, ul. Zamojska od nr 1 do nr 10, ul. Zielona, ul. Lwowska od nr 1 do nr 19
Pokaż więcej
Małgorzata Gajda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(54,63%)
Krzysztof Wiciejowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
49
(45,37%)
Okręg 2
ul. Zamojska od nr 11 do końca ulicy, ul. Grunwaldzka
Pokaż więcej
Alina Teresa Braunberger
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(44,70%)
Kazimierz Pudełko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
73
(55,30%)
Okręg 3
ul. A. Krajowej, ul. Mickiewicza, ul. Ogrodowa, ul. Polna, ul. Stawowa
Pokaż więcej
Wacław Panasowiec
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(39,58%)
Anna Maria Trąd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
58
(60,42%)
Okręg 4
ul. Wąska od nr 1 do nr 93
Pokaż więcej
Zbigniew Warzocha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(43,90%)
Janusz Cywka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA CYWKA
69
(56,10%)
Okręg 5
ul. Wąska od nr 94 do końca ulicy, ul. Prusa, Szalenik-Kolonia, Żyłka
Pokaż więcej
Ryszard Romańczuk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
68
(62,39%)
Anna Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
41
(37,61%)
Okręg 6
ul. Konopnickiej, ul. Pogodna, ul Kopernika, ul. Lwowska od nr 20 do nr 40 z wyjątkiem nr: 23, 27, 35, 37
Pokaż więcej
Danuta Stefania Krupa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(26,80%)
Eliza Edyta Kijko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
71
(73,20%)
Okręg 7
ul. Cicha, ul. Kościuszki, ul. Sobieskiego, ul. Szczetowa
Pokaż więcej
Jadwiga Marek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(58,47%)
Wacław Maciej Jurczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
49
(41,53%)
Okręg 8
ul. Skośna, ul. Graniczna, ul. Lwowska od nr 41 do końca ulicy oraz nr 23, 27, 35, 37, ul. Ofiar Obozu Zagłady, ul Słoneczna, ul. Kochanowskiego
Pokaż więcej
Mariola Barbara Kuryło
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(34,48%)
Marzena Dorota Skalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
57
(65,52%)
Okręg 9
ul. Rzeszowska od nr 41 do końca ulicy
Pokaż więcej
Danuta Wagner
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 10
ul. Reja, ul. Piaseckiego, ul. Partyzantów, ul. Leśna, ul. Spokojna, ul. Osiedlowa, ul. Wrzosowa
Pokaż więcej
Grzegorz Lentowicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(41,67%)
Grażyna Urszula Komadowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
77
(58,33%)
Okręg 11
ul. Czarnieckiego od nr 1 do nr 90
Pokaż więcej
Marek Władysław Gmoch
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(63,64%)
Stanisław Mosór
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
36
(36,36%)
Okręg 12
ul. Czarnieckiego od nr 91 do końca ulicy, ul. Hetmańska, ul. Jodłowa, ul. Kolejowa, ul. Wiejska, ul. Świerkowa, Bełżec 2
Pokaż więcej
Marian Pizun
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(48,21%)
Waldemar Piotr Kwas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
58
(51,79%)
Okręg 13
Chyże od nr 1 do nr 55
Pokaż więcej
Adam Marek Dominik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(55,81%)
Adam Przednowek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
34
(39,53%)
Dariusz Franciszek Dukacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNY BEŁŻEC
4
(4,65%)
Okręg 14
Chyże od nr 56 do końca miejscowości
Pokaż więcej
Anna Ewa Górniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
34
(36,56%)
Ewa Maria Komadowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
59
(63,44%)
Okręg 15
Edward Stanikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWOJA GMINA
56
(38,62%)
Magdalena Anna Szczepańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI RAZEM
89
(61,38%)