Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Zakrzewo Kościelne
Pokaż więcej
Cezary Orliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
64
(46,38%)
Łukasz Stobiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
74
(53,62%)
Okręg 2
Podgórze, Podgórze-Parcele, Kupise
Pokaż więcej
Bogdan Jerzy Ostrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ
44
(26,04%)
Jerzy Michał Ostrowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
91
(53,85%)
Mirosław Roman Nowakowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
34
(20,12%)
Okręg 3
Tadeusz Jaroszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ
42
(33,60%)
Robert Błaszczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(42,40%)
Cezary Górka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
30
(24,00%)
Okręg 4
Brody Duże, Przykory, Stare Gałki
Pokaż więcej
Bożenna Grażyna Finkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ
56
(37,58%)
Andrzej Pielat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
93
(62,42%)
Okręg 5
Kiełtyki, Nowe Gałki
Pokaż więcej
Grażyna Kurzyńska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
62
(61,39%)
Aneta Iwona Bernacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
39
(38,61%)
Okręg 6
Brody Małe, Nowe Arciszewo, Stare Arciszewo, Węgrzynowo
Pokaż więcej
Wanda Jadwiga Kwaśnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ
69
(30,80%)
Ryszard Gankowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(37,50%)
Piotr Fabianowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
71
(31,70%)
Okręg 7
Niździn, Perki
Pokaż więcej
Piotr Nowatkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ
89
(58,55%)
Łukasz Opała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
63
(41,45%)
Okręg 8
Mała Wieś-ulice: Graniczna, Łąkowa, Pierwsza, Pocztowa, Polna, Poprzeczna, Warszawska
Pokaż więcej
Krzysztof Ciarka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ
126
(48,46%)
Edyta Katarzyna Opała
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
101
(38,85%)
Kamil Jasiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
33
(12,69%)
Okręg 9
Mała Wieś-ulice: Adama Mickiewicza, Czereśniowa, Elizy Orzeszkowej, Hipolita Gawareckiego, Jana III Sobieskiego, Jana Kochanowskiego, Juliusza Słowackiego, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Św. Maksymiliana Kolbego, Władysława Jagiełły
Pokaż więcej
Stanisław Pielat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ
93
(44,93%)
Krzysztof Mirosław Dębski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
114
(55,07%)
Okręg 10
Mała Wieś-ulice: Botaniczna, Kasztanowa, Krótka, Kwiatowa, Lipowa, Ogrodowa, Parkowa, Piekarnicza, Płońska, Słoneczna, Topolowa, Wierzbowa
Pokaż więcej
Edward Piątkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ
126
(60,87%)
Marcin Lichota
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
81
(39,13%)
Okręg 11
Nowe Święcice, Stare Święcice, Ściborowo
Pokaż więcej
Marek Zaczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ
41
(27,52%)
Piotr Wiktor Szmulewicz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
70
(46,98%)
Paweł Wojkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
38
(25,50%)
Okręg 12
Lasocin, Wilkanowo
Pokaż więcej
Marek Pielat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ
57
(31,67%)
Albin Krzysztof Dynarek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
72
(40,00%)
Marek Boch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
51
(28,33%)
Okręg 13
Borzeń, Orszymowo
Pokaż więcej
Zbigniew Popiołek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ
116
(61,05%)
Piotr Irzyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(20,53%)
Bogusław Maciej Sobański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
35
(18,42%)
Okręg 14
Główczyn, Murkowo, Nakwasin
Pokaż więcej
Dariusz Chochół
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ
67
(44,08%)
Radosław Miszczyński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(49,34%)
Seweryn Zięba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
10
(6,58%)
Okręg 15
Dzierżanowo, Dzierżanowo-Osada, Liwin, Rąkcice
Pokaż więcej
Jacek Klimczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA MAŁA WIEŚ
106
(55,21%)
Sławomir Pawlak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
54
(28,13%)
Dominik Dąbrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA ZMIANA
32
(16,67%)