Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Żarnowiec ulice: Krakowska, Rynek, Wolności, Warszawska, Cmentarna, Kościelna, Ogrodowa, Mostowa, 3 Maja
Pokaż więcej
Joanna Dorota Bajor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOKU SAMORZĄDOWO - LUDOWEGO
54
(25,96%)
Wiesława Maria Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA PRZEZ UCZCIWOŚĆ
74
(35,58%)
Jan Marian Kot
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA GMINA
37
(17,79%)
Michał Jan Magiera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(20,67%)
Okręg 2
Żarnowiec ulice: Rolnicza, Miechowska, Kościuszki, Studzieniczna, Żurawia, Traktorzystów
Pokaż więcej
Artur Sebastian Jamrocha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA GMINA
109
(57,98%)
Maciej Daniel Derela
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(42,02%)
Okręg 3
Wola Libertowska od nr 1 do nr 73
Pokaż więcej
Krzysztof Paweł Toborowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA PRZEZ UCZCIWOŚĆ
42
(40,00%)
Andrzej Jan Szwej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA GMINA
41
(39,05%)
Katarzyna Renata Kwiecień
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
22
(20,95%)
Okręg 4
Wola Libertowska od nr 74 do nr 146
Pokaż więcej
Paweł Pająk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOKU SAMORZĄDOWO - LUDOWEGO
67
(51,15%)
Agata Maria Kucharska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(48,85%)
Okręg 5
Marcin Bartłomiej Pająk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOKU SAMORZĄDOWO - LUDOWEGO
96
(75,00%)
Olaf Stefan Gorynow
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
32
(25,00%)
Okręg 6
Brzeziny, Otola Mała
Pokaż więcej
Eugeniusz Józef Kapuśniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOKU SAMORZĄDOWO - LUDOWEGO
103
(68,67%)
Aneta Barbara Milejska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
47
(31,33%)
Okręg 7
Kazimierz Wawrzyniec Gębka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOKU SAMORZĄDOWO - LUDOWEGO
163
(76,89%)
Justyna Urbańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA PRZEZ UCZCIWOŚĆ
6
(2,83%)
Rafał Zbigniew Witkowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
43
(20,28%)
Okręg 8
Zenon Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOKU SAMORZĄDOWO - LUDOWEGO
41
(26,62%)
Aniela Makowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA PRZEZ UCZCIWOŚĆ
1
(0,65%)
Andrzej Kornobis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA GMINA
95
(61,69%)
Dorota Teresa Kornobis
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(11,04%)
Okręg 9
Łany Wielkie
Pokaż więcej
Wojciech Jerzy Kłek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOKU SAMORZĄDOWO - LUDOWEGO
38
(21,35%)
Krystian Piotr Grela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA PRZEZ UCZCIWOŚĆ
58
(32,58%)
Martyna Kornobis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA GMINA
43
(24,16%)
Łukasz Mateusz Stojek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(21,91%)
Okręg 10
Łany Średnie, Zabrodzie
Pokaż więcej
Marzena Ewa Talik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOKU SAMORZĄDOWO - LUDOWEGO
66
(33,50%)
Marek Jan Matuszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA GMINA
67
(34,01%)
Janusz Grzegorz Krawczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(32,49%)
Okręg 11
Małgorzata Helena Stolarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOKU SAMORZĄDOWO - LUDOWEGO
67
(42,95%)
Leszek Wojciech Kazibut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA PRZEZ UCZCIWOŚĆ
46
(29,49%)
Ireneusz Maciej Gumułka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA GMINA
30
(19,23%)
Wojciech Robak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(8,33%)
Okręg 12
Chlina od nr 1 do nr 124A
Pokaż więcej
Krzysztof Karol Kotnis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA GMINA
116
(62,03%)
Kazimierz Tomasz Kotnis
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
71
(37,97%)
Okręg 13
Chlina od nr 125 do nr 241
Pokaż więcej
Zdzisław Kucypera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOKU SAMORZĄDOWO - LUDOWEGO
67
(37,85%)
Mateusz Bryzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA PRZEZ UCZCIWOŚĆ
85
(48,02%)
Agata Beata Nowak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(14,12%)
Okręg 14
Cecylia Maria Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLOKU SAMORZĄDOWO - LUDOWEGO
94
(75,81%)
Damian Kura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA PRZEZ UCZCIWOŚĆ
20
(16,13%)
Jerzy Stefan Pluta
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(8,06%)
Okręg 15
Małgorzata Bożena Miąsko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODNOWA PRZEZ UCZCIWOŚĆ
64
(28,70%)
Mirosław Marian Sokół
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPIECZNA GMINA
109
(48,88%)
Sławomir Krzysztof Biały
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(22,42%)