Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
ulice: Akacjowa, Bolesława Prusa, Głogowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Juliana Tuwima, Kalinowa, Kłosy, Lipowa, Michała Wywiórskiego, Wacława Szymanowskiego, Witolda Reinera, Stolarska, Wrzosowa, Stefana Żeromskiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jan Witwicki
46
(10,24%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Krzysztof Jan Czerwiński
146
(32,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
-
15
Andrzej Stefan Tylka
106
(23,61%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Andrzej Lebiedź
38
(8,46%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
-
18
Zbigniew Ptak
113
(25,17%)
Okręg 2
ulice: Aleksandra Gierymskiego, Artura Grottgera, Boczna, Droga Wiśniowa, Henryka Rodakowskiego, Henryka Siemiradzkiego, Jacka Malczewskiego, Jana Stanisławskiego, Józefa Chełmońskiego, Józefa Tadeusza Makowskiego, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka, Leona Wyczółkowskiego, Miodowa, Piotra Michałowskiego, Połczyńska, Rzemieślnicza, Stanisława Witkiewicza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Joanna Orzepowska
130
(27,08%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Marian Józef Biesaga
65
(13,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
-
14
Sławomir Roman Oziero
34
(7,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
-
15
Dorota Anna Ryndzionek
98
(20,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Józef Zawadzki
80
(16,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
-
18
Andrzej Marian Pedrycz
73
(15,21%)
Okręg 3
ulice: Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, Płk Jana Kilińskiego, Ratuszowa, Toruńska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO
-
17
Edward Szpilski
25
(4,80%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dorota Joanna Fąfara
77
(14,78%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Norbert Arkadiusz Głowacki
87
(16,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
-
15
Krzysztof Sebastian Radziusz
156
(29,94%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bogusław Józef Sawicki
65
(12,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
-
18
Krystyna Plich
111
(21,31%)
Okręg 4
ulice: 11 Pułku Piechoty, Kupiecka, Plac Leopolda Kuczerawego, Słowiańska, Sybiraków, Wodna, Jagiellońska, Plac Konstytucji, Plac Marii Konopnickiej
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Jarosław Głogowski
37
(8,77%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Edyta Anna Alenowicz
36
(8,53%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
-
14
Leszek Antoni Talko
97
(22,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
-
15
Zbigniew Jan Warniło
94
(22,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bartosz Wojciech Olczyk
59
(13,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
-
18
Michał Skrzypczak
99
(23,46%)
Okręg 5
ulice: Jana Matejki, Kosynierów, Królewiecka, Obrońców Westerplatte, Plac Bałtycki, Zamkowa, 4 Marca, Bednarska, Działkowca, Gen. Tadeusza Kościuszki, Grunwaldzka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO
-
17
Jarosław Arkadiusz Kobylarz
30
(6,24%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tadeusz Giza
29
(6,03%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Robert Kowalczyk
207
(43,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
-
14
Małgorzata Aleksandra Wacyk
20
(4,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
-
15
Mirosław Jan Małecki
90
(18,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Franciszek Hirsz
62
(12,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
-
18
Eugeniusz Jan Storoniak
43
(8,94%)
Okręg 6
ulice: Basztowa, Cmentarna, Gajowa, Gdyńska, Gen. Władysława Sikorskiego, Krótka, Park Fryderyka Chopina, Plac Gdański, Plac Jana Pawła II, Kujawska
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Urszula Bolewicz
79
(17,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
-
14
Monika Andruszkiewicz
39
(8,65%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
-
15
Luiza Józefa Skawińska
76
(16,85%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Artur Patryk Kamiński
125
(27,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
-
18
Danuta Anna Sycz
132
(29,27%)
Okręg 7
ulice: Bieszczadzka, Górska, Jeleniogórska, Karkonoska, Karpacka, Kaszubska, Leśna, Lubuska, Łowicka, Marynarska, Mazurska, Morska, Podhalańska, Podmiejska, Przemysłowa, Orlicka, Pomorska, Seminaryjna, Starogrodzka, Sudecka, Śląska, Świętokrzyska, Tatrzańska, Warmińska, Wielkopolska, Zakopiańska
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Łukasz Sebastian Bawarski
100
(18,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
-
14
Brygida Leonarda Witkowska
17
(3,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
-
15
Bartosz Rudź
200
(36,43%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Monika Malec
84
(15,30%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
-
18
Krzysztof Dyl
148
(26,96%)
Okręg 8
ulice: Bolesława Chrobrego, Brzozowa, Jana Sobieskiego, Jasna, Józefa Piłsudskiego, Koleśno, Ks. Stanisława Staszica, Łąkowa, Ogrodowa, Polna, Promenada Piastowska, Słoneczna, Pocztowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO
-
17
Zbigniew Siwek
31
(5,90%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Zbigniew Stasiak
81
(15,43%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Renata Joanna Sulima-Skórka
89
(16,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
-
14
Grzegorz Kazimierz Wójcik
21
(4,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
-
15
Bartosz Stanisław Kowalczyk
69
(13,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mariusz Władysław Kiezik
88
(16,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
-
18
Zygmunt Andrzej Romanowski
146
(27,81%)
Okręg 9
ulice: Bydgoska, Dworcowa, Gnieźnieńska, Jeziorna, Kaliska, Kolejowa, Liliowa, Plac Elizy Orzeszkowej, Plac Grudziądzki, Poznańska, Spokojna, Stanisława Moniuszki, Stefana Okrzei, Szczecińska, Warszawska, Zdroje
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO
-
17
Marek Jarosław Szramowiat
17
(4,10%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mirosław Tomasz Melnyczok
42
(10,12%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Anna Genowefa Musiałowska
49
(11,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
-
15
Łukasz Gawlik
86
(20,72%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Beata Urszula Guziak
40
(9,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
-
18
Włodzimierz Jacek Matusiak
181
(43,61%)
Okręg 10
ulice: Sadowa, Złocieniecka
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Tomasz Sikorski
23
(5,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
-
14
Janusz Walczak
40
(9,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
-
15
Zbigniew Bociański
121
(27,82%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Norbert Łukasz Wołczek
32
(7,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
-
18
Czesław Faliński
148
(34,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Tomasz Walkiewicz
71
(16,32%)
Okręg 11
miejscowości: Jankowo, Karwice, Konotop, Krzynno, Kumki, Mielenko Drawskie, Oleszno, Ustok, Woliczno, Zbrojewo, Ziemsko, Żołędowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO
-
17
Damian Dźwigał
32
(7,92%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Krymowska-Janusz
114
(28,22%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Andrzej Jan Szczechowiak
113
(27,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Dariusz Krysiak
35
(8,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
-
18
Daniel Jerzy Puchalski
110
(27,23%)
Okręg 12
miejscowości: Cianowo, Gajewko, Gajewo, Golina, Roztoki, Zagozd, Zarańsko, Dołgie, Grzybno, Węglin
Pokaż więcej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Paweł Mroczek
50
(14,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
-
15
Bartłomiej Wołkowicz
69
(20,66%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Marcin Tomasz Wrona
45
(13,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
-
18
Regina Sabina Malec
170
(50,90%)
Okręg 13
miejscowości: Lasocin, Łabędzie, Nętno, Olchowiec, Rydzewo, Żółcin, Żółte, Przytoń, Karpno, Kiełpin, Przystanek, Tęczyn
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO
-
17
Wojciech Jan Kowalczyk
48
(10,98%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Danuta Lizak
137
(31,35%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Anna Malec
22
(5,03%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Lucyna Zamiela
82
(18,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
-
18
Ireneusz Gendek
148
(33,87%)
Okręg 14
miejscowości: Dalewo, Gudowo, Linowno, Suliszewo, Zagórki
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO
-
17
Karolina Grażyna Szpilska
13
(2,90%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mirosław Skotnicki
83
(18,49%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Krystyna Grzyb
84
(18,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "POJEZIERZE DRAWSKIE"
-
14
Andrzej Kowalik
50
(11,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „Z DRAWSKIEM RAZEM”
-
15
Piotr Jan Kwaśny
77
(17,15%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Andrzej Łuć
40
(8,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
-
18
Katarzyna Monika Hrynkiewicz
102
(22,72%)
Okręg 15
miejscowości: Borne, Jutrosin, Kolno, Jelenino, Szczytniki, Ostrowice, Donatowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE DRAWSKO
-
17
Łucja Maria Stefaniak
45
(17,05%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Chojnacki
53
(20,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA GMINA NASZ POWIAT-TO MY”
-
18
Tomasz Bartczak
55
(20,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LOKALNE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
16
Roman Zdzisław Bany
111
(42,05%)