Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Osjaków: ul. Konopnickiej, ul. Mickiewicza, ul. Północna, ul. Reja, ul. Sieradzka od Nr 26 do końca, ul. Słowackiego, ul. Kochanowskiego, ul. Wschodnia, ul. Szpitalna Nr 14A - 16 (parzyste) i od Nr 20 do końca, ul. Brzozowa oraz ul. Wesołe Kąty
Pokaż więcej
Teresa Maria Gadomska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
60
(31,58%)
Urszula Stanisława Czerniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(38,95%)
Agata Maria Broczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK
56
(29,47%)
Okręg 2
Sołectwo Osjaków: ul. Częstochowska od Nr 54 do końca, ul. Ewarystów, ul. Kościelna, ul. Lesisko, ul. Nad Wartą, ul. Piaskowa, ul. Spacerowa, ul. Targowa od Nr 55 do końca, ul. Topolowa, ul. Wieluńska od Nr 9A do końca.
Pokaż więcej
Daniel Chodak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
28
(17,39%)
Maria Urszula Szczepańska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(14,29%)
Magdalena Jadwiga Merta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK
40
(24,84%)
Jan Zatwarnicki
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
70
(43,48%)
Okręg 3
Sołectwo Osjaków: ul. Cegielniana, ul. Cmentarna, ul. Piotrkowska, ul. Rynek, ul. Sieradzka Nr 1 - 24, ul. Szpitalna Nr 1 - 10A, 13 i 15, ul. Ścieżkowa, ul. Targowa Nr 1 - 53A, ul. Wieluńska Nr 2 - 5.
Pokaż więcej
Beata Kostrzewa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
45
(22,96%)
Ryszard Drutowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
126
(64,29%)
Tomasz Janusz Chudecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK
25
(12,76%)
Okręg 4
Sołectwo Osjaków: ul. Częstochowska Nr 2 - 53, ul. Krótka, ul. Południowa, ul. Przejazd, ul. Sienkiewicza.
Pokaż więcej
Tomasz Marek Świat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
32
(17,39%)
Robert Arkadiusz Rabenda
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(39,67%)
Ewa Psyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK
64
(34,78%)
Halina Steglińska
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
15
(8,15%)
Okręg 5
Sołectwo Drobnice od Nr 1 do Nr 81
Pokaż więcej
Anna Mizera-Łoś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
54
(33,33%)
Renata Beata Drab
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(31,48%)
Roman Wróbel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK
57
(35,19%)
Okręg 6
Sołectwo Drobnice od Nr 84 do końca
Pokaż więcej
Paweł Łukasz Zadworny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
42
(20,90%)
Sylwia Maria Walczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
71
(35,32%)
Jadwiga Anna Marchewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK
25
(12,44%)
Jolanta Maria Niepiekło
KOMITET WYBORCZY SAMOOBRONA
63
(31,34%)
Okręg 7
Sołectwo Chorzyna
Pokaż więcej
Mateusz Rogala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
57
(29,69%)
Michał Bartłomiej Forenc
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
40
(20,83%)
Mariola Anna Kubiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(19,79%)
Anna Niciejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK
57
(29,69%)
Okręg 8
Sołectwa: Krzętle, Kuźnica Ługowska, Kuźnica Strobińska.
Pokaż więcej
Ryszard Szustak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
48
(27,12%)
Jarosław Drutowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
95
(53,67%)
Lech Józef Kasielski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK
34
(19,21%)
Okręg 9
Sołectwa: Felinów, Gabrielów, Zofia.
Pokaż więcej
Piotr Adam Przygoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
91
(47,40%)
Zofia Rogaczewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
38
(19,79%)
Elżbieta Waloch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK
63
(32,81%)
Okręg 10
Sołectwa: Dębina/ Skaleniec/, Walków.
Pokaż więcej
Iwona Katarzyna Podgórniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
39
(29,77%)
Dominik Błażej Peliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
92
(70,23%)
Okręg 11
Sołectwa: Borki Walkowskie, Dolina Czernicka / Kolonia Dąbrowice /.
Pokaż więcej
Marta Jegers
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
42
(37,17%)
Jolanta Jadwiga Lamorska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(24,78%)
Waldemar Jan Walasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK
43
(38,05%)
Okręg 12
Sołectwo: Czernice/ Huta Czernicka, Piskornik Czernicki/.
Pokaż więcej
Jolanta Łuczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
34
(24,11%)
Sławomir Roman Kaźmierczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(42,55%)
Kamil Dominik Domagała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK
47
(33,33%)
Okręg 13
Sołectwa : Józefina, Raducki Folwark /Stanisławów
Pokaż więcej
Wiesława Barbara Tokarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
33
(21,85%)
Arkadiusz Wojcieszek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(39,74%)
Marek Marciniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK
58
(38,41%)
Okręg 14
Sołectwa: Kolonia Raducka, Raduczyce/ Kajdas
Pokaż więcej
Sabina Zuzanna Jasicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
56
(33,94%)
Ireneusz Antoni Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(24,85%)
Anna Janus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEATY MARCZAK
68
(41,21%)
Okręg 15
Sołectwa: Nowa Wieś, Jasień.
Pokaż więcej
Tomasz Drutowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
46
(48,94%)
Bronisława Felusiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(51,06%)