Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Akacjowa, Bohaterów Monte Cassino, Czesława Miłosza, Bolesława Wysokiego, Broniewskiego, Brzozowa, Granitowa, Gwarków, Jaśminowa, Kasztanowa, Kopaczy, Legnicka, Lipowa, Magnoliowa, Malinowa, Miarki, Miodowa, Parkowa, Plac Sprzymierzeńców, Polna, Wiejska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA ZWIERZYŃSKA DZIAŁAJMY RAZEM
-
18
Agnieszka Bartosz-Kupczyk
71
(13,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ZŁOTORYJA
-
16
Jarosław Oskar Jańta
123
(23,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM BARTNICKI
-
23
Adam Ryszard Bartnicki
207
(39,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Lucyna Rajczakowska
60
(11,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZ ŻURAWSKI
-
15
Teresa Jadwiga Kwapińska
57
(11,00%)
Okręg 2
3 Maja, Chojnowska, Dworcowa, Grunwaldzka, Kamienna, Łąkowa, Nowowiejska, Piastowa, Rzeczna, Stawowa, Zagrodzieńska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA ZWIERZYŃSKA DZIAŁAJMY RAZEM
-
18
Iwona Miras
100
(25,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ZŁOTORYJA
-
16
Piotr Birowski
27
(6,89%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Kamila Stella Kaszubska
36
(9,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZ ŁOŚ
-
20
Grzegorz Łoś
121
(30,87%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Małgorzata Alicja Boryna
44
(11,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZ ŻURAWSKI
-
15
Arkadiusz Jan Paluch
64
(16,33%)
Okręg 3
Bolesława Chrobrego, Cmentarna, Garbarska, Generała Sikorskiego, Górna, Kardynała Wyszyńskiego, Kolejowa, Krótka, Ogrodowa, Plac Lotników Polskich, Plac Matejki, Pocztowa, Rzemieślnicza, Sportowa, Stroma, Zielona.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA ZWIERZYŃSKA DZIAŁAJMY RAZEM
-
18
Waldemar Andrzej Wilczyński
135
(39,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZ MARKIEWICZ
-
26
Janusz Józef Markiewicz
76
(21,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Adam Michał Maison
38
(10,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZ ŻURAWSKI
-
15
Ireneusz Leszek Żurawski
97
(28,03%)
Okręg 4
Cicha, Franciszkańska, Krasickiego, Marszałka Piłsudskiego, Mickiewicza, Przelot, Sienkiewicza, Staszica, Świętej Jadwigi.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA ZWIERZYŃSKA DZIAŁAJMY RAZEM
-
18
Aleksander Tomasz Kacprzak
53
(16,72%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ZŁOTORYJA
-
16
Andrzej Roman Wojciechowski
35
(11,04%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Przemysław Paweł Michalak
21
(6,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AGNIESZKA ZAWIŚLAK
-
25
Agnieszka Ewa Zawiślak
97
(30,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA GORCZYCY
-
22
Paweł Gorczyca
12
(3,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Krzysztof Słodownik
38
(11,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZ ŻURAWSKI
-
15
Janusz Władysław Mileszko
61
(19,24%)
Okręg 5
Bohaterów Getta Warszawskiego, Klasztorna, Konopnickiej, Plac Reymonta, Plac Uciecha, Staromiejska, Żeromskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA ZWIERZYŃSKA DZIAŁAJMY RAZEM
-
18
Sylwia Anetta Jasionowicz
65
(17,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ZŁOTORYJA
-
16
Ewa Maria Pawłowska
64
(17,44%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Dariusz Daniel Widomski
76
(20,71%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janusz Marek Karski
60
(16,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZŁOTE MIASTO” PIOTR RICHTER
-
17
Teresa Wiśniewska
15
(4,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZ ŻURAWSKI
-
15
Ewa Anna Miara
87
(23,71%)
Okręg 6
Basztowa, Joannitów, Plac 800 - Lecia, Plac Niepodległości, Rynek.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA ZWIERZYŃSKA DZIAŁAJMY RAZEM
-
18
Rafał Jan Zaczkowski
104
(28,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ZŁOTORYJA
-
16
Waldemar Jerzy Chabior
25
(6,93%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Bartosz Grzegorz Jeziorski
41
(11,36%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZŁOTE MIASTO” PIOTR RICHTER
-
17
Piotr Zbigniew Richter
6
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZ ŻURAWSKI
-
15
Józef Banaszek
104
(28,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ENERGETYCZNI
-
21
Józef Opyd
81
(22,44%)
Okręg 7
Aleja Miła, Asnyka, Chopina, Kościuszki, Maluchów, Miedziana, Nasypowa, Na Skarpie, Pagórkowa, Plac Orląt Lwowskich, Pochyła, Podmiejska, Solna, Spacerowa, Stanisława Moniuszki, Szklarska, Szkolna, Szpitalna, Zaułek.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA ZWIERZYŃSKA DZIAŁAJMY RAZEM
-
18
Barbara Eufemia Listwan
134
(33,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ZŁOTORYJA
-
16
Aneta Maria Jaworowska
92
(22,72%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mateusz Józef Tkaczuk
88
(21,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZŁOTE MIASTO” PIOTR RICHTER
-
17
Józef Bernasiewicz
25
(6,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZ ŻURAWSKI
-
15
Joanna Ewa Wilczyńska
66
(16,30%)
Okręg 8
Bobrzańska, Górnicza, Kaczawska, Złota.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA ZWIERZYŃSKA DZIAŁAJMY RAZEM
-
18
Magdalena Katarzyna Hrycaj
91
(21,41%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ZŁOTORYJA
-
16
Leszek Stanisław Antonowicz
193
(45,41%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sławomir Słowik
80
(18,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZŁOTE MIASTO” PIOTR RICHTER
-
17
Małgorzata Wanda Lipniak
13
(3,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZ ŻURAWSKI
-
15
Mariusz Andrzej Waleński
48
(11,29%)
Okręg 9
Bystrzycka, Kwiska, Nad Zalewem, Odrzańska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA ZWIERZYŃSKA DZIAŁAJMY RAZEM
-
18
Artur Izydor Kuba
211
(35,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ZŁOTORYJA
-
16
Stanisław Pazera
225
(37,63%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Roman Antoni Ziemski
97
(16,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZ ŻURAWSKI
-
15
Małgorzata Maria Gruszczyńska
65
(10,87%)
Okręg 10
11 Listopada, Generała Sosabowskiego, Jerzmanicka, Kwiatowa, Plac Zacisze, Różana, Wojska Polskiego.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA ZWIERZYŃSKA DZIAŁAJMY RAZEM
-
18
Barbara Zwierzyńska-Doskocz
180
(41,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ZŁOTORYJA
-
16
Tomasz Jan Bajowski
41
(9,47%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jan Andrzej Sajewicz
63
(14,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZ ŻURAWSKI
-
15
Franciszek Słaby
75
(17,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATA JANIC
-
19
Małgorzata Iwona Janic
74
(17,09%)
Okręg 11
Boczna, Henryka Brodatego, Henryka Pobożnego, Mieszka I, Słoneczna, Szczęśliwa, Tęczowa, Tuwima, Wilcza, Wiśniowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA ZWIERZYŃSKA DZIAŁAJMY RAZEM
-
18
Monika Janina Kubicz
125
(23,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ZŁOTORYJA
-
16
Marcin Wilk
136
(26,05%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Grzegorz Baran
52
(9,96%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Wiktor Maciejewski
151
(28,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZ ŻURAWSKI
-
15
Krzysztof Mysior
58
(11,11%)
Okręg 12
Hoża, Krakowska, Kujawska, Lubelska, Lubuska, Łęczycka, Małopolska, Mazowiecka, Pomorska, Sandomierska, Sieradzka, Śląska, Świętokrzyska, Warmińska, Wielkopolska.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA ZWIERZYŃSKA DZIAŁAJMY RAZEM
-
18
Elżbieta Teresa Struś
97
(20,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ZŁOTORYJA
-
16
Marcin Edward Gagatek
166
(34,23%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Roman Filip Borucki
53
(10,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Grzegorz Remigiusz Podsiadło
80
(16,49%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZ ŻURAWSKI
-
15
Danuta Charytoniuk
89
(18,35%)
Okręg 13
Bolesława Krzywoustego, Bukowa, Cedrowa, Dębowa, Dolna, Generała Martiala Vachota, Jaworowa, Jesionowa, Kazimierza Wielkiego, Leszczyńska, Modrzewiowa, Orzechowa, Platanowa, Podwale, Przemysłowa, Sosnowa, Strefowa, Świerkowa, Widok.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA ZWIERZYŃSKA DZIAŁAJMY RAZEM
-
18
Dariusz Spychała
160
(37,21%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ZŁOTORYJA
-
16
Henryk Czesław Biały
82
(19,07%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Dariusz Robert Dobosz
68
(15,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZ ŻURAWSKI
-
15
Urszula Danuta Tomalak
120
(27,91%)
Okręg 14
Słowackiego, Wiosenna.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA ZWIERZYŃSKA DZIAŁAJMY RAZEM
-
18
Mariusz Stalski
94
(16,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ZŁOTORYJA
-
16
Wojciech Grzegorz Świecik
93
(16,79%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Eugeniusz Franciszek Pożar
149
(26,90%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Agnieszka Markiewicz
116
(20,94%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZ ŻURAWSKI
-
15
Andrzej Marcin Kocyła
102
(18,41%)
Okręg 15
Jesienna, Letnia, Zimowa.
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BARBARA ZWIERZYŃSKA DZIAŁAJMY RAZEM
-
18
Krzysztof Paweł Stanowski
86
(20,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ŁĄCZY NAS ZŁOTORYJA
-
16
Katarzyna Zbadyńska
49
(11,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWEŁ OKRĘGLICKI
-
24
Paweł Michał Okręglicki
134
(32,52%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Tomasz Marek Nieruchalski
81
(19,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW IRENEUSZ ŻURAWSKI
-
15
Irena Wanda Mundyk
62
(15,05%)