Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bieżyce, Żenichów
Pokaż więcej
Mieczysław Marian Piasecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ
38
(17,04%)
Kamil Adam Łukasiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO
99
(44,39%)
Tomasz Piotr Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(38,57%)
Okręg 2
Drzeńsk Wielki, Wałowice
Pokaż więcej
Tomasz Jakuszczonek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ
25
(12,14%)
Waldemar Gromek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO
130
(63,11%)
Piotr Nahorski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
51
(24,76%)
Okręg 3
Dobre, Grochów, Kaniów, Pole, Przyborowice, Zawada
Pokaż więcej
Tomasz Bogdanowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ
16
(7,34%)
Robert Kostka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO
80
(36,70%)
Leszek Franciszek Tomaszewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(24,31%)
Henryk Basznica
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
69
(31,65%)
Okręg 4
Czarnowice, Dobrzyń, Koperno
Pokaż więcej
Piotr Mieczysław Świerczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ
35
(18,72%)
Krzysztof Irisik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO
78
(41,71%)
Małgorzata Reguła
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
74
(39,57%)
Okręg 5
Brzozów, Grabice, Jazów, Nowa Wioska
Pokaż więcej
Iwona Broda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ
37
(12,85%)
Jadwiga Kobierecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO
65
(22,57%)
Danuta Anna Fortuna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
90
(31,25%)
Jarosław Paweł Wojtal
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
96
(33,33%)
Okręg 6
Markosice, Polanowice, Sadzarzewice
Pokaż więcej
Henryk Oliniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ
41
(28,87%)
Marcin Jan Myśków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO
59
(41,55%)
Andrzej Bałach
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
13
(9,15%)
Anna Irena Reweda-Kwiatkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(20,42%)
Okręg 7
Kozów, Luboszyce, Węgliny, Wielotów
Pokaż więcej
Gabriela Adela Nazaruk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ
44
(27,50%)
Zbigniew Zaroda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO
53
(33,13%)
Sabina Karolina Kuczkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
36
(22,50%)
Elżbieta Bożyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
27
(16,88%)
Okręg 8
Regina Teresa Giergasz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ
110
(43,82%)
Janusz Bem
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO
38
(15,14%)
Marian Józef Adamczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
55
(21,91%)
Anna Zuzanna Durawa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
48
(19,12%)
Okręg 9
Kosarzyn, Łomy, Żytowań
Pokaż więcej
Andrzej Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ
19
(13,97%)
Krzysztof Urban
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO
110
(80,88%)
Józef Karpiel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7
(5,15%)
Okręg 10
Mielno, Późna, Strzegów
Pokaż więcej
Dorota Marzanna Prugar - Wasielewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ
35
(16,59%)
Artur Marcin Skowron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO
74
(35,07%)
Wojciech Piotr Dębski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
50
(23,70%)
Urszula Peron
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(24,64%)
Okręg 11
Gębice, Sieńsk, Starosiedle
Pokaż więcej
Remigiusz Jan Darmach
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO
126
(58,06%)
Agnieszka Edyta Graczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
91
(41,94%)
Okręg 12
Gubinek, Pleśno, Sękowice
Pokaż więcej
Amanda Kamila Maciejewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ
55
(24,77%)
Stanisław Fudyma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO
120
(54,05%)
Anna Magdalena Piecha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
47
(21,17%)
Okręg 13
Dzikowo, Jaromirowice
Pokaż więcej
Ryszard Eret
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO
96
(61,94%)
Teresa Koch
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(38,06%)
Okręg 14
Budoradz, Drzeńsk Mały, Komorów
Pokaż więcej
Zbigniew Franciszek Chrobak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ
56
(30,77%)
Edyta Anna Puchałko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO
70
(38,46%)
Henryk Paweł Ostapkowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
56
(30,77%)
Okręg 15
Chęciny, Chociejów, Kujawa, Łazy, Stargard Gubiński, Witaszkowo
Pokaż więcej
Barbara Talaga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PRUGAR - WASIELEWSKIEJ
36
(16,00%)
Mirosława Strzelbicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA BARSKIEGO
90
(40,00%)
Rafał Krzysztof Janiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY
79
(35,11%)
Ewelina Szwajkowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
20
(8,89%)