Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Targoszyn: Targoszyn od nr 1 do nr 9 oraz nr 115A i nr 115B
Pokaż więcej
Joanna Irena Ośka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
3
(1,95%)
Grzegorz Ireneusz Januszek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(67,53%)
Andrzej Koch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
47
(30,52%)
Okręg 2
Sołectwo Targoszyn: Targoszyn od nr 10 do nr 58
Pokaż więcej
Henryk Stanisław Michalak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
0
(0,00%)
Okręg 3
Sołectwo Targoszyn: Targoszyn od nr 59 do nr 109
Pokaż więcej
Wojciech Józef Skibiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
33
(23,57%)
Jerzy Stanisław Delanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
107
(76,43%)
Okręg 4
Sołectwo Drzymałowice i Sołectwo Marcinowice
Pokaż więcej
Krzysztof Boberda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
101
(55,80%)
Ewa Róża Trzebniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
80
(44,20%)
Okręg 5
Sołectwo Snowidza: Snowidza od nr 1 do 30A
Pokaż więcej
Henryk Eugeniusz Adamus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
30
(26,09%)
Janina Stanisława Grabowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
16
(13,91%)
Jan Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE I RAZEM"
69
(60,00%)
Okręg 6
Sołectwo Snowidza: Snowidza od nr 31 do nr 93M
Pokaż więcej
Tadeusz Edmund Budziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
110
(67,07%)
Gabriela Katarzyna Męczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
54
(32,93%)
Okręg 7
Snowidza od nr 94 do nr 114 i Sołectwo Barycz
Pokaż więcej
Piotr Jan Olchówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
56
(47,06%)
Krzysztof Adam Opora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
63
(52,94%)
Okręg 8
Sołectwo Snowidza: Snowidza od 116 do końca
Pokaż więcej
Małgorzata Maria Drabowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
76
(63,33%)
Nina Anna Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
44
(36,67%)
Okręg 9
Sołectwo Godziszowa
Pokaż więcej
Romana Maria Jarosińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA DOBRA GODZISZOWEJ
31
(23,31%)
Aleksandra Marzena Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
23
(17,29%)
Andrzej Krzysztof Puchała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
79
(59,40%)
Okręg 10
Sołectwo Mściwojów: Mściwojów od nr 1 do nr 45F
Pokaż więcej
Adam Sylwester Kasak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
50
(33,11%)
Tomasz Henryk Siczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
101
(66,89%)
Okręg 11
Sołectwo Mściwojów: Mściwojów od nr 46 do końca; Przysiółek Rybno i Sołectwo Grzegorzów
Pokaż więcej
Sylwester Kazimierz Bochenek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
45
(32,61%)
Waldemar Tłusty
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
93
(67,39%)
Okręg 12
Sołectwo Luboradz
Pokaż więcej
Krzysztof Napierała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
17
(21,79%)
Aleksander Zbigniew Czapla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
61
(78,21%)
Okręg 13
Sołectwo Niedaszów
Pokaż więcej
Marcin Mateusz Budziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
29
(18,71%)
Marek Jarosław Rajnert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
54
(34,84%)
Izabella Katarzyna Huras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNIE I RAZEM"
44
(28,39%)
Łukasz Nowicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
28
(18,06%)
Okręg 14
Sołectwo Siekierzyce
Pokaż więcej
David Wojciechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
39
(54,93%)
Barbara Gryko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
32
(45,07%)
Okręg 15
Sołectwo Zimnik
Pokaż więcej
Patrycja Kościółek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA SPOŁECZNA OPOKA
23
(29,49%)
Zbigniew Łuniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "GMINA Z PRZYSZŁOŚCIĄ"
55
(70,51%)