Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Baczków, Wólka Ciechomska
Pokaż więcej
Adam Zbigniew Wyrzykowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(43,84%)
Grzegorz Kuć
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ROZWOJU GMINY WOLA MYSŁOWSKA
82
(56,16%)
Okręg 2
Ciechomin, Powały
Pokaż więcej
Jarosław Zieliński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
85
(39,72%)
Zbigniew Czajka
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ROZWOJU GMINY WOLA MYSŁOWSKA
129
(60,28%)
Okręg 3
Błażków, Dychawica, Lisikierz
Pokaż więcej
Damian Kuźma
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
15
(9,68%)
Leszek Kosiorek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
79
(50,97%)
Jolanta Czajka
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ROZWOJU GMINY WOLA MYSŁOWSKA
61
(39,35%)
Okręg 4
Dwornia, Jarczew (cz.) od nr 78 - 80, 83A - 87
Pokaż więcej
Dominika Karolina Bącik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(12,41%)
Sylwester Wójcik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
73
(53,28%)
Mariola Kalińska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ROZWOJU GMINY WOLA MYSŁOWSKA
47
(34,31%)
Okręg 5
Ewelina Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(22,52%)
Józef Zygmunt Walesiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
30
(19,87%)
Paweł Olkowicz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ROZWOJU GMINY WOLA MYSŁOWSKA
87
(57,62%)
Okręg 6
Ksawerynów, Mysłów (cz.) 93 - 94, 100 - do końca
Pokaż więcej
Kamil Pikulski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(41,44%)
Tadeusz Piotr Talarek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ROZWOJU GMINY WOLA MYSŁOWSKA
65
(58,56%)
Okręg 7
Wola Mysłowska
Pokaż więcej
Marek Lasota
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(46,09%)
Krzysztof Koślacz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ROZWOJU GMINY WOLA MYSŁOWSKA
69
(53,91%)
Okręg 8
Jolanta Aneta Zalewska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(39,81%)
Magdalena Sprycha
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
12
(11,65%)
Leszek Broś
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ROZWOJU GMINY WOLA MYSŁOWSKA
50
(48,54%)
Okręg 9
Germanicha, Kamień
Pokaż więcej
Barbara Szustek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
108
(63,91%)
Beata Kruk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(19,53%)
Grażyna Skwarek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ROZWOJU GMINY WOLA MYSŁOWSKA
28
(16,57%)
Okręg 10
Urszula Wdowiak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
12
(7,02%)
Michał Wdowiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(39,18%)
Krzysztof Gryczon
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ROZWOJU GMINY WOLA MYSŁOWSKA
92
(53,80%)
Okręg 11
Stanisław Adam Kosiorek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(33,09%)
Krzysztof Antoni Kobojek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(13,67%)
Aneta Kosiorek
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ROZWOJU GMINY WOLA MYSŁOWSKA
74
(53,24%)
Okręg 12
Jarczew (cz) od nr 1 - 77, 81 - 82, 88 - do końca
Pokaż więcej
Ewa Danuta Podołowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(35,26%)
Ewa Urszula Deres Szewczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(7,89%)
Grażyna Łysoń
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ROZWOJU GMINY WOLA MYSŁOWSKA
108
(56,84%)
Okręg 13
Nowy Świat, Stara Huta
Pokaż więcej
Katarzyna Barbara Władzińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
74
(39,78%)
Zofia Bogdańska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(13,98%)
Janusz Chmura
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ROZWOJU GMINY WOLA MYSŁOWSKA
86
(46,24%)
Okręg 14
Małgorzata Mróz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(47,85%)
Damian Witkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(24,88%)
Jarosław Jacek Jackowski
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ROZWOJU GMINY WOLA MYSŁOWSKA
57
(27,27%)
Okręg 15
Mysłów (cz.) od nr 1 - 92, 96 - 99
Pokaż więcej
Jarosław Adam Lazurek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
29
(17,58%)
Jarosław Odalski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(31,52%)
Elżbieta Anna Kamola
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ROZWOJU GMINY WOLA MYSŁOWSKA
84
(50,91%)