Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Ulice: Budynek stacji "Śnieżne Kotły", Drzymały, Górzystów, Granitowa, Karkonoska, Kolonijna, Liczyrzepy, Łowiecka, Na Kociołki, Plac Wczasowy, Potok Rudnika, Przy Schronisku, Saneczkowa, Schronisko "Kochanówka", Sudecka, Śnieżna, Teatralna, Trzech Marcinów, Złoty Widok, Zaciszna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHCEMY TU ŻYĆ
-
15
Anita Zając
57
(33,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO
-
17
Marcin Kamil Piątek
4
(2,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO
-
19
Mariusz Łojko
74
(44,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR
-
20
Bogdan Widak
33
(19,64%)
Okręg 2
Ulice: Chałubińskiego, Graniczna, Jeleniogórska 1 i 2B, Kryształowa od 91 do 120, Nadrzeczna od 32 do 35, Rzemieślnicza, Turystyczna, Zielona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHCEMY TU ŻYĆ
-
15
Arkadiusz Julian Rudolf
16
(9,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO
-
17
Ewa Dominika Kotylak
21
(12,65%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Monika Grażyna Stawicka
19
(11,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKIE FORUM PIECHOWIC"
-
14
Joanna Lucyna Łuszczyńska
1
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO
-
19
Danuta Cal
49
(29,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG
-
18
Anna Danuta Rosik
15
(9,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR
-
20
Krystyna Wiesława Sikora
28
(16,87%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO
-
16
Irena Zofia Schipper
17
(10,24%)
Okręg 3
Ulice: Brzozowa, Dębowa, Górna, Grzybowa, Izerska od 13 do 24, Jaworowa, Leśna 7, 7A i 9, Słoneczna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO
-
17
Jacek Ryszard Kamiński
54
(33,13%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Henryk Roman Dranka
13
(7,98%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO
-
19
Piotr Stefan Szyszka
7
(4,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG
-
18
Anna Joanna Kubiak
48
(29,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO
-
16
Krzysztof Marcinkiewicz
41
(25,15%)
Okręg 4
Ulice: 1 Maja od 6 do 9C, Cicha, Leszczynowa, Leśna od 1 do 6, 8, od 10 do 14, Izerska od 1 do 12, Modrzewiowa, Wrzosowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO
-
17
Dariusz Waldemar Kluk
51
(31,48%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Kilimnik
3
(1,85%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO
-
19
Marta Sylwia Głowala
4
(2,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG
-
18
Dorota Ewa Piróg
39
(24,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR
-
20
Halina Kazusek
36
(22,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO
-
16
Robert Gajdanowicz
29
(17,90%)
Okręg 5
Ulice: 1 Maja od 1 do 5, Gromadzka, Kolejowa, Kryształowa od 63 do 88, Nadrzeczna od 19 do 31A, Sielska, Skalna, Szklarska, Wczasowa, Wiejska, Zaułek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHCEMY TU ŻYĆ
-
15
Paweł Jakub Zackiewicz
47
(29,56%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO
-
17
Marta Stemplewska
23
(14,47%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Joanna Krystyna Gawryś
5
(3,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKIE FORUM PIECHOWIC"
-
14
Ewa Romańska
16
(10,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO
-
19
Krystyna Wojas-Szachnowska
23
(14,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG
-
18
Mariola Najczuk
14
(8,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR
-
20
Anna Ewa Koprowska
18
(11,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO
-
16
Radosław Antoni Burchacki
13
(8,18%)
Okręg 6
Ulice: Cmentarna, Jeleniogórska 3, Kopernika, Lipowa, Mickiewicza, Piastowska, Szkolna 8, 10, 15, od 19 do 33
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHCEMY TU ŻYĆ
-
15
Bogusław Andrzej Skowron
22
(9,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO
-
17
Sławomir Żurko
48
(21,62%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Małgorzata Marlena Mazur
9
(4,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO
-
19
Radosław Adam Bieniek
73
(32,88%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR
-
20
Daniel Piotr Woźniak
37
(16,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO
-
16
Zofia Maria Junger
33
(14,86%)
Okręg 7
Ulice: Aleja St. Łuczyńskiego, Kryształowa 55A, Szkolna 6, 7, 7a, 7b, 9, 11, 13 i 17, Tysiąclecia od 1 do 7
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHCEMY TU ŻYĆ
-
15
Witold Sławomir Mielniczek
38
(16,89%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO
-
17
Adrian Opaska
25
(11,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO
-
19
Agnieszka Rybak
36
(16,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG
-
18
Agnieszka Szalej
75
(33,33%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR
-
20
Tomasz Daniel Niemiec
33
(14,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO
-
16
Marek Andrzej Woś
18
(8,00%)
Okręg 8
Ulice: Boczna od 7 do 19, Krótka, Kryształowa od 33 do 62 (bez numeru 55A), Nadrzeczna od 1 do 18, Słowackiego
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO
-
17
Magdalena Anna Kraczek
43
(19,55%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dariusz Stanisław Maj
16
(7,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKIE FORUM PIECHOWIC"
-
14
Kinga Natalia Herbst
5
(2,27%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO
-
19
Eliza Ciepielewska
21
(9,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG
-
18
Józef Adam Nadolny
97
(44,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR
-
20
Norbert Zawlik
13
(5,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO
-
16
Monika Janina Konieczna
25
(11,36%)
Okręg 9
Ulice: Kamienna, Szkolna od 1 do 5, Tysiąclecia od 8 do 14, Wąska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHCEMY TU ŻYĆ
-
15
Magdalena Maria Żwirko
9
(4,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO
-
17
Roman Ćwiąkała
7
(3,18%)
KOMITET WYBORCZY TOWARZYSTWA WSPIERANIA ROZWOJU REGIONALNEGO "RAZEM DLA REGIONU"
-
21
Marcin Andrzej Ramski
132
(60,00%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Mirosław Kisiel
15
(6,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKIE FORUM PIECHOWIC"
-
14
Aleksander Ali Mucharski
24
(10,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR
-
20
Waldemar Michał Matusiak
13
(5,91%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO
-
16
Janusz Stępień
20
(9,09%)
Okręg 10
Ulice: Asnyka, Konopnickiej, Norwida, Orzeszkowej, Prusa, Reja, Sienkiewicza, Szymborskiej, Tuwima, Tysiąclecia od 15 do 32
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHCEMY TU ŻYĆ
-
15
Zdzisław Jędrzejek
51
(20,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO
-
17
Maciej Giziński
41
(16,47%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agnieszka Weronika Herba
25
(10,04%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKIE FORUM PIECHOWIC"
-
14
Ewa Małgorzata Paczos
15
(6,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO
-
19
Małgorzata Anna Błachowicz
22
(8,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG
-
18
Wojciech Jan Zarówny
60
(24,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR
-
20
Piotr Marcin Mazur
13
(5,22%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO
-
16
Janusz Domański
22
(8,84%)
Okręg 11
Ulice: Boczna od 1 do 6, Bolesława Chrobrego, Ciasna, Cicha Dolina, Kryształowa od 1 do 32, Mieszka I, Rycerska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHCEMY TU ŻYĆ
-
15
Katarzyna Danuta Węgrzynowicz
7
(4,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO
-
17
Paweł Tadeusz Bruzda
14
(9,03%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Anna Benita Owczarek
14
(9,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKIE FORUM PIECHOWIC"
-
14
Sabina Elżbieta Lipińska
18
(11,61%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG
-
18
Tomasz Bolek
46
(29,68%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO
-
16
Joanna Maria Wąsiewska
56
(36,13%)
Okręg 12
Ulice: Baczyńskiego, Fliegera, Kościuszki, Papierników, Robotnicza
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKIE FORUM PIECHOWIC"
-
14
Sebastian Gadomski
10
(4,52%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO
-
19
Kazimierz Pietruszka
38
(17,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG
-
18
Teresa Czesława Kaczmarek-Budzińska
37
(16,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR
-
20
Dorota Janina Zimna
22
(9,95%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO
-
16
Robert Henryk Zapora
114
(51,58%)
Okręg 13
Ulice: Cieplicka, Dolna, Jaśminowa, Kwiatowa, Ogrodowa, Przemysłowa, Różana, Tysiąclecia od 33 do 43
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHCEMY TU ŻYĆ
-
15
Dariusz Uzorko
40
(21,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO
-
17
Włodzimierz Wiesław Kraszewski
22
(12,02%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Eugeniusz Mieczysław Adamczak
39
(21,31%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO
-
19
Marcin Paweł Przybyła
17
(9,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG
-
18
Janusz Karol Węgrzynowicz
5
(2,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR
-
20
Grzegorz Przemysław Szadujko
30
(16,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO
-
16
Marian Jan Soliło
30
(16,39%)
Okręg 14
Ulice: Koperkowa, Pakoszowska, Polna, Rolna, Siewna, Zamkowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO
-
17
Malwina Maria Markiewicz
9
(6,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKIE FORUM PIECHOWIC"
-
14
Leon Ignacy Smolczyński
49
(36,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO
-
19
Stanisław Ejnik
48
(35,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR
-
20
Anna Agnieszka Krystkiewicz
16
(11,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO
-
16
Robert Paweł Jaworski
14
(10,29%)
Okręg 15
Ulice: Bobrowa, Jeleniogórska 2, 2D, od 4 do 13, Łąkowa, Piastów, Stroma, Widok, Wolska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KAMIŃSKIEGO
-
17
Ewelina Zofia Jedziniak
44
(33,33%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bogdan Jan Wlizło
12
(9,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "OBYWATELSKIE FORUM PIECHOWIC"
-
14
Violetta Barbara Andura
6
(4,55%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JACKA KUBIELSKIEGO
-
19
Daniel Franciszek Jakubowski
18
(13,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY PIRÓG
-
18
Henryka Dorota Szpala-Michalska
16
(12,12%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAFAŁ MAZUR
-
20
Monika Pierożyńska
23
(17,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RADOSŁAWA BURCHACKIEGO
-
16
Dorota Południak
13
(9,85%)