Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Świercze, Gmina Gzy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Ewa Klaudyna Pilińska
262
(6,24%)
-
1
Małgorzata Chełstowska
610
(14,52%)
-
3
Jan Józef Wiernicki
178
(4,24%)
-
4
Krzysztof Zabielski
373
(8,88%)
-
5
Anna Bożena Wojciechowska
403
(9,59%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
2
Paulina Cienkowska
55
(1,31%)
-
3
Joanna Tadajewska
22
(0,52%)
-
1
Józef Grabowski
195
(4,64%)
-
4
Sylwester Wiesław Samsel
38
(0,90%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Wojciech Waldemar Żukowski
457
(10,88%)
-
3
Halina Zofia Banach
525
(12,49%)
-
4
Dariusz Ogniewski
424
(10,09%)
-
1
Barbara Polańska
365
(8,69%)
-
2
Edward Marek Wroniewski
295
(7,02%)
Okręg 2
Gmina Pokrzywnica, Gmina Winnica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Magdalena Krokwińska
197
(4,44%)
-
5
Jarosław Przybyszewski
143
(3,22%)
-
2
Wiktor Grzegorz Nałęcz
437
(9,85%)
-
4
Władysław Henryk Piekarski
337
(7,60%)
-
1
Ewa Leszczyńska
797
(17,96%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
3
Wiesław Gregorczyk
47
(1,06%)
-
1
Hanna Kaźmierczak
145
(3,27%)
-
2
Nina Borowiec
47
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Zbigniew Księżyk
512
(11,54%)
-
1
Wiesław Cienkowski
1 066
(24,03%)
-
4
Marzena Lucyna Staniszewska
49
(1,10%)
-
2
Krzysztof Janusz Pieńkos
511
(11,52%)
-
3
Jadwiga Pydynowska
149
(3,36%)
Okręg 3
Gmina Obryte, Gmina Zatory
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Jolanta Teresa Przybysz
107
(2,04%)
-
1
Marcin Szymon Król
585
(11,17%)
-
4
Marzena Elżbieta Włodarczyk
245
(4,68%)
-
2
Mirosław Jan Barszcz
1 071
(20,45%)
-
5
Marek Wiesław Jończyk
334
(6,38%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Agnieszka Szwarc
82
(1,57%)
-
3
Kazimierz Janiszewski
24
(0,46%)
-
2
Tadeusz Kazimierz Zaręba
39
(0,74%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Emilia Agata Gąsecka
1 033
(19,73%)
-
4
Zbigniew Jan Szczepanik
246
(4,70%)
-
5
Magdalena Izbicka
146
(2,79%)
-
3
Włodzimierz Kaczmarczyk
951
(18,16%)
-
2
Jacek Robert Jackiewicz
373
(7,12%)
Okręg 4
Gmina Pułtusk
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krzysztof Łachmański
1 437
(13,46%)
-
6
Anna Danuta Kamińska
166
(1,56%)
-
7
Jarosław Kościk
246
(2,30%)
-
4
Ewa Krystyna Bochenek
304
(2,85%)
-
9
Krzysztof Sylwester Milewski
291
(2,73%)
-
3
Marcin Cichowicz
340
(3,19%)
-
8
Katarzyna Aneta Kalińska - Lange
151
(1,41%)
-
10
Jakub Groszkowski
300
(2,81%)
-
5
Paweł Mariusz Brodzki
357
(3,34%)
-
2
Krystyna Maria Estkowska
799
(7,48%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PUŁTUSK NASZE MIASTO
-
4
Mirosława Pawlewicz
38
(0,36%)
-
6
Małgorzata Katarzyna Dąbrowska
71
(0,67%)
-
1
Cezary Gemza
659
(6,17%)
-
2
Błażej Makarewicz
139
(1,30%)
-
3
Katarzyna Kozakiewicz
112
(1,05%)
-
5
Michał Sebastian Sępławski
33
(0,31%)
-
7
Mariusz Adam Soska
101
(0,95%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
6
Barbara Krzykowska
33
(0,31%)
-
3
Andrzej Jacek Krawczyński
152
(1,42%)
-
7
Paweł Walczak
48
(0,45%)
-
2
Róża Jadwiga Krasucka
357
(3,34%)
-
5
Andrzej Waldemar Podlasin
26
(0,24%)
-
1
Witold Saracyn
320
(3,00%)
-
4
Piotr Tadeusz Uliczny
39
(0,37%)
-
9
Edyta Kucińska
26
(0,24%)
-
8
Patrycja Monika Zajączkowska
29
(0,27%)
-
10
Piotr Gontarz
70
(0,66%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
7
Bogusława Mariola Sobolewska
94
(0,88%)
-
1
Tadeusz Nalewajk
771
(7,22%)
-
5
Andrzej Dolecki
464
(4,35%)
-
6
Waldemar Balcerowski
169
(1,58%)
-
8
Agnieszka Maria Kowalska
77
(0,72%)
-
10
Małgorzata Kozłowska
249
(2,33%)
-
3
Witold Chrzanowski
298
(2,79%)
-
9
Magdalena Kubecka
171
(1,60%)
-
4
Jan Zalewski
726
(6,80%)
-
2
Beata Jóźwiak
1 012
(9,48%)