Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatGogolin-Karłubiec-Dzielnica nr 3 - ulice: Bagienna, Fredry, Jasna, Górna, Kamienna, Krapkowicka numery nieparzyste od 87 do końca, Łąkowa, Leśna, Malińska, Marzanny, Nowa, Pasieczna, Romantyczna, Torowa, Wapienna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gogolin-Dzielnica nr 1 - ulice: Al. Przyjaciół Dübendorf, Czesława Czosnykowskiego, Jakuba Hudali, Elsnera, Fabryczna, Waltera Hengsta, Jerzego Klimasa, Kasztanowa numery nieparzyste od 1 do 53, Kasztanowa numery parzyste od 2 do 60, Konopnickiej, Krapkowicka numery nieparzyste od 1 do 85, Krapkowicka numery parzyste od 2 do 64, Norwida, Prusa, Sienkiewicza, Sportowa, Piotra Świerca
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gogolin-Karłubiec-Dzielnica nr 3 - ulice: Brzozowa, Kasztanowa numery nieparzyste od 55 do końca, Kasztanowa numery parzyste od 62 do końca, Krapkowicka numery parzyste od 66 do końca, Lipowa, Przyjaciół Schongau, Przyjaźni, Sadowa, Sosnowa, Świerkowa, Wąska, Wierzbowa, Wiśniowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gogolin-Dzielnica nr 1 - ulice: Matejki, Róż, Słowackiego, Szkolna, Urocza, Wyzwolenia numery nieparzyste od 31 do końca, Wyzwolenia numery parzyste od 58 do końca, Zielona, Żeromskiego
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gogolin-Dzielnica nr 1 - ulice: Asnyka, Bema, Johanna Krolla, Chopina, Kąpielowa, Kolejowa, Kościelna, Kwiatowa, Lompy, Ogrodowa, Parkowa, Skłodowskiej, Wyzwolenia numery parzyste od 2 do 56, Wyzwolenia numery nieparzyste od 1 do 29, Zamknięta, Al. Św. Urbana
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gogolin-Dzielnica nr 2 - ulice: Boczna, Dębowa, Plac Dworcowy, Dzierżonia, Krótka, Ligonia, Młyńska, Skarbowa, Spokojna, Strzelecka numery parzyste od 2 do 114, Strzelecka numery nieparzyste od 1 do 163
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gogolin-Dzielnica nr 2 - ulice: Akacjowa, Podleśna, Powstańców, Spacerowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gogolin-Strzebniów-Dzielnica nr 4 - ulice: Czereśniowa, Bolesława Chrobrego, Ciemna, Graniczna, Harcerska, Kozielska, Obrowiecka, Pawła, Plebiscytowa, Podgórna, Rolna, Rybacka, Ks. Stanisława Schulza, Słoneczna, Spółdzielców, Stawowa, Strzebniów, Strzelecka numery parzyste od 116 do końca, Strzelecka numery nieparzyste od 165 do końca, Szpitalna, Wojska Polskiego, Wygoda
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Kamień Śląski-ulice: Gogolińska, Ligonia, Powstańców, Polna, Mickiewicza, Klasztorna, Parkowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo Kamień Śląski-ulice: Bronisławy, Krótka, 1 Maja, Wapienna, Plac Myśliwca, Leśna, Lotnicza, Św. Czesława, Św. Jacka
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Kamionek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Górażdże
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Chorula
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Malnia, Odrowąż
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Dąbrówka, Zakrzów, Obrowiec
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów