Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo Grabica
Pokaż więcej
Emilia Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KULIŃSKIEGO GRABICA RAZEM
0
(0,00%)
Okręg 2
sołectwo Lubanów
Pokaż więcej
Konrad Artur Kmieciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
22
(23,91%)
Zenon Józef Remisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KULIŃSKIEGO GRABICA RAZEM
70
(76,09%)
Okręg 3
sołectwa: Lutosławice Rządowe, Lubonia
Pokaż więcej
Marta Julia Domagała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
86
(42,79%)
Paweł Marian Bąkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KULIŃSKIEGO GRABICA RAZEM
115
(57,21%)
Okręg 4
sołectwo Boryszów
Pokaż więcej
Seweryn Antoni Goszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
130
(71,43%)
Kamil Robert Kubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KULIŃSKIEGO GRABICA RAZEM
52
(28,57%)
Okręg 5
sołectwa: Rusociny, Dziewuliny
Pokaż więcej
Ewa Anna Gajecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
71
(47,97%)
Remigiusz Jan Bartkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KULIŃSKIEGO GRABICA RAZEM
77
(52,03%)
Okręg 6
sołectwa: Krzepczów, Ostrów
Pokaż więcej
Adam Józef Goszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
139
(60,96%)
Zbigniew Marek Bęckowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KULIŃSKIEGO GRABICA RAZEM
89
(39,04%)
Okręg 7
sołectwa: Kamocinek, Zaborów, Żądło, Kobyłki
Pokaż więcej
Zbigniew Wojciech Senderecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
107
(50,00%)
Alicja Marianna Ungier
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KULIŃSKIEGO GRABICA RAZEM
107
(50,00%)
Okręg 8
sołectwa: Szydłów, Cisowa, Majków Średni
Pokaż więcej
Przemysław Mikołaj Wocheń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
70
(38,25%)
Ryszard Jan Mroczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KULIŃSKIEGO GRABICA RAZEM
113
(61,75%)
Okręg 9
sołectwa: Majków-Folwark, Twardosławice
Pokaż więcej
Arkadiusz Ryszard Kuwerski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
73
(37,82%)
Józef Wiesław Pirek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KULIŃSKIEGO GRABICA RAZEM
120
(62,18%)
Okręg 10
sołectwa: Majków Mały, Polesie
Pokaż więcej
Dariusz Mariusz Zielonka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
80
(53,33%)
Anna Elżbieta Iwańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KULIŃSKIEGO GRABICA RAZEM
70
(46,67%)
Okręg 11
sołectwa: Szydłów-Kolonia, Olendry
Pokaż więcej
Dariusz Włodzimierz Gawron
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
21
(16,67%)
Czesław Antoni Derendarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KULIŃSKIEGO GRABICA RAZEM
105
(83,33%)
Okręg 12
sołectwa: Żeronie, Gutów, Majdany
Pokaż więcej
Dariusz Tomasz Kalisiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KULIŃSKIEGO GRABICA RAZEM
0
(0,00%)
Okręg 13
sołectwo Kamocin
Pokaż więcej
Przemysław Piotr Barański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYMIERZE SAMORZĄDOWE
68
(34,87%)
Dorota Monika Masłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
48
(24,62%)
Halina Wioletta Westrych
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KULIŃSKIEGO GRABICA RAZEM
79
(40,51%)
Okręg 14
sołectwa: Papieże, Brzoza
Pokaż więcej
Mariusz Grzegorz Pietraszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KULIŃSKIEGO GRABICA RAZEM
0
(0,00%)
Okręg 15
sołectwa: Żychlin, Kafar
Pokaż więcej
Ewa Justyna Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KOALICJA SAMORZĄDOWA”
56
(42,42%)
Janina Anna Prochoń
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA KULIŃSKIEGO GRABICA RAZEM
76
(57,58%)