Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Część sołectwa Krzęcin obejmująca ulicę Mieszka I-go oraz kolonie: Boguszyce, Sierosławiec, i Sobolewo
Pokaż więcej
Mieczysław Ciesiołkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY
88
(84,62%)
Jarosław Sajdak-Pietrzak
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE
16
(15,38%)
Okręg 2
Część sołectwa Krzęcin obejmująca ulice: Kwiatową, Miodową, Piaskową, Spokojną i Pogodną
Pokaż więcej
Andrzej Krzysztof Ogonowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY
77
(69,37%)
Angelika Sajdak-Pietrzak
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE
34
(30,63%)
Okręg 3
Część sołectwa Krzęcin obejmująca ulice: Ogrodową, Pocztową, Niepodległości, Polną, Szkolną i Tylną
Pokaż więcej
Ryszard Pierzchała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY
76
(62,81%)
Beata Hołubowska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE
32
(26,45%)
Martyna Podhajny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
13
(10,74%)
Okręg 4
Część sołectwa Krzęcin obejmująca ulice: Słoneczną, Jeziorną oraz kolonie: Grzywacz, Prokolno i Smużyk, oraz Sołectwo Nowy Klukom
Pokaż więcej
Stefan Bodnar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY
70
(88,61%)
Anna Ignatowicz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE
9
(11,39%)
Okręg 5
Część sołectwa Chłopowo obejmująca ulicę Główną, ulicę Nową i kolonię V.
Pokaż więcej
Małgorzata Matuszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY
116
(84,67%)
Wiesława Gruszczyńska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE
21
(15,33%)
Okręg 6
Część sołectwa Chłopowo obejmująca ulice: Bukową, Leśną, Łąkową, Wodną oraz kolonie: IV, Ligwiąca, Pluskocin i Sowiniec
Pokaż więcej
Grzegorz Knera
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY
76
(78,35%)
Agnieszka Andżelika Sajdak-Wasik
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE
21
(21,65%)
Okręg 7
Część sołectwa Granowo obejmująca ulicę. Szeroką, Wesołą i Boczną
Pokaż więcej
Magdalena Rutkowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
53
(38,97%)
Tomasz Andrzej Bodnar
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
83
(61,03%)
Okręg 8
Część sołectwa Granowo obejmująca ulice: Osiedlową, Zakładową oraz Sobieradz i kolonię Potoczna
Pokaż więcej
Artur Olgierd Konopelski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY
45
(55,56%)
Dariusz Filiks
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE
36
(44,44%)
Okręg 9
Sołectwo Kaszewo
Pokaż więcej
Paulina Szarawaga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY
50
(78,13%)
Krzysztofa Ewelina Tuszyńska
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE
14
(21,88%)
Okręg 10
Sołectwo Mielęcin
Pokaż więcej
Włodzimierz Bury
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
58
(64,44%)
Anna Maria Prokopiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY
25
(27,78%)
Szczepan Władysław Sajdak-Wasik
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE
7
(7,78%)
Okręg 11
Część sołectwa Objezierze od nr 1 do nr 53
Pokaż więcej
Henryk Józef Cichowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY
32
(32,65%)
Katarzyna Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE
6
(6,12%)
Anna Helena Masaj-Szczepańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
60
(61,22%)
Okręg 12
Część sołectwa Objezierze od nr 54 do nr 84 i sołectwo Słonice
Pokaż więcej
Judyta Monika Mroczkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY
0
(0,00%)
Okręg 13
Sołectwo Przybysław
Pokaż więcej
Kazimiera Prokopiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY
32
(32,65%)
Przemysław Kusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
66
(67,35%)
Okręg 14
Sołectwo Rakowo
Pokaż więcej
Andrzej Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY
30
(23,08%)
Zdzisław Kula
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
100
(76,92%)
Okręg 15
Sołectwo Żeńsko wraz z kolonią Wężnik
Pokaż więcej
Krzysztof Michałowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BOGDANA WOJCIECHA BRZUSTOWICZA RAZEM DLA GMINY
77
(49,04%)
Radosław Ignatowicz
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA LIBERE
2
(1,27%)
Bożena Barbara Gibert
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ
78
(49,68%)