Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Wyniki 15. kolejki B klasy gr. Włocławek [6/7 maja 2017]

MG
Mecz w Bobrownikach 14. kolejki B-klasy zakończył się remisem. Miejscowy Wiślanin zremisował z gośćmi z GKS Fabianki 2:2. Pod koniec meczu przyjezdnych kibiców musiała uspokajać policja.

*****
Interwencja policji na meczu Wiślanin Bobrowniki - GKS Fabianki
Mecz w Bobrownikach 14. kolejki B-klasy zakończył się remisem. Miejscowy Wiślanin zremisował z gośćmi z GKS Fabianki 2:2. Pod koniec meczu przyjezdnych kibiców musiała uspokajać policja. ***** Interwencja policji na meczu Wiślanin Bobrowniki - GKS Fabianki Wojciech Alabrudziński
Wyniki meczów 15. kolejki B klasy podamy po ich zakończeniu

15. kolejka,
Sobota
Wicher Wielgie - Wiślanin Bobrowniki
Po 45 minutach przy wyniku 0:0 mecz został przerwany ze względu na ulewę i zalane boisko. Mecz zostanie dokończony.
(g. 17 - Filip Krzywicki)

Niedziela:
GKS Fabianki - Start Stawki
Sędziowie uznali, że boisko ze nadawało się do gry. Decyzję o nowym terminie podejmie K-P ZPN.