Wyniki
Niedziela
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Mogilno 2:2 (0:2)ZDJĘCIA Z MECZU - TUTAJ
Bramki: Paweł Kanik (47), Tomasz Widomski (63) - Mateusz Nawrocki (19), Filip Jagielski (33)
Notecianka Pakość - Szubinianka Szubin 2:1 (2:1)
Bramki: Dariusz Chojnacki (samobójcza), Przemysław Swojnóg - Szymon Staszak.
Wilki Wilczyn - Czarni Ostrowite 3:1 (3:0)
Bramki: Kamil Konieczka 2, Michał Zajączkowski - Łukasz Piguła
GKS Bedlno - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski 3:3 (1:1)
Bramki: - Jacek Wichliński, Krystian Osiński, Adam Zuzo
LZS Grochowiska Księże - Sparta Janowiec 5:2 (0:0)
Bramki: zawodnik testowany 2, Janusz Judek 2, Patryk Tabszewski - Hubert Wesołowski, Bartosz Łuczak
UKS SMS Włocławek - Kujawiak Lumac Kowal 3:9
Bramki: - Vitalij Shvets 3, Bartosz Śmigiel 2, Hubert Szymczak 2, Arkadiusz Suchomski, Dawid Kwiatkowski.
Start Toruń - Start Stawki 4:2
Bramki: ? - Andrzej Rybczyński 2
KS Łochowo - MUKS Bydgoszcz (juniorzy starsi) 1:3
Bramki: Marcin Krzywicki - ?
Radzynianka Radzyń - Sokół Radomin 0:1
Zjednoczeni Piotrków - Unia L. 5:2 (2:0)
Bramki: Seweryn Hełminiak 2, Przemysław Betliński, Dawid Dadzibóg, Adam Lichmański - Dawid Paprocki, zawodnik testowany.
Sobota
Elana Toruń - Chemik Bydgoszcz 3:0 (2:0)
Bramki: Filip Kozłowski 2, Daniel Ciechański.
LTP Lubanie - Amator Maszewo 8:4 (4:3)ZDJĘCIA Z MECZU
Bramki: Konrad Kaźmierczak 5 (7, 8, 14, 63, 72), Łukasz Różański 3 (32, 68, 79)
Lider Włocławek - Mazur Gostynin 1:2 (0:0)
Bramki: Maciej Lewandowski (68) - Bartłomiej Dębicki (55), Jakub Kustra (72).
Piast Złotniki Kujawskie - Burza Nowa Wieś Wielka 5:0
Bramki: zawodnik testowany II 2, zawodnik testowany IV 2, samobójcza.
Wisła Nowe - Olimpia Grudziądz jun.st. 1:2 (1:1)
Bramki: Piotr Myścich - Miłosz Waszczuk, Mateusz Plewa.
Cuiavia Inowrocław - Unia Solec Kujawski 0:4 (0:1)ZDJĘCIA - KLIKNIJ TUTAJ
Bramki: Jakub Kotarzewski (33), Michał Smolarczyk 2 (52, 80), Krystian Born (85)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - GKS Baruchowo 4:0 (1:0)ZDJĘCIA - KLIKNIJ TUTAJ
Bramki: Bartosz Maćkiewicz, Maciej Gawroński, Dominik Smołko, testowany
Naprzód Jabłonowo - Radomniak Radomno 1:5 (0:3)
Bramki: Hanzek -
Zagłębie Piechcin - Zieloni Zalesie 5:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Wiktorowicz 2, Jakub Slebioda, Piotr Marcisz, Dawid Pawlak.
Pomezania Malbork - Start Warlubie 3:3 (2:2)
Bramki: (19), (39), (80) - Jakub Binerowski (15), Michał Zarembski (17, karny), Bartosz Fafiński (90)
Dąb Barcin - Gopło Kruszwica 3:1 (1:0)
Bramki: zawodnik testowany, Leszek Wisz, Jakub Jankowski, Kamil Załęcki
Włocłavia Włocławek - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie Toruń 1:2 (0:1) ZDJĘCIA Z MECZU TUTAJ
Bramki: Piotr Charzewski (55) - Wojciech Springer (30), Miłosz Kwiatkowski (90)
Wda Świecie - Polonia Bydgoszcz 3:1 (2:1)
Bramki: Karol Maliszewski (13), Damian Wietrzykowski (37), Jay Jaskólski (69) - Adam Kardasz (31)
Unia Janikowo - Noteć Łabiszyn 3:2 (0:0)
Bramki: Martin Romanek, Dominik Jelonek, Damian Brończyk - Mateusz Gryglewicz 2.
Chełminianka Chełmno - Pomorzanin Serock 1:3 (0:2)
Bramki: testowany - Ireneusz Szczęsny, Bartłomiej Swiątek 2
Kujawianka Izbica Kujawska - Łokietek Brześć Kujawski 5:0 (2:0)
Bramki: zawodnik testowany 2 (10, 44), Grzegorz Brzeziński (56), Jakub Wesołowski (80), Sebastian Popieliński (83)
Legia Chełmża - Mustang Ostaszewo 2:4 (1:2)
Bramki: Maciej Andrzejewski, Adam Piątkowski - Maciej Andrzejewski, Adam Piątkowski - Mateusz Ciesielski, Adam Kaźmierczak, Michał Niejadlik, Błażej Wach
Unia Choceń - Orion Popowo 4:1 (3:0)
Bramki: Czarnecki, Małecki, testowany, Kołodziejczak
Noteć Gębice - Zootechnik Kołuda Wielka 8:1 (1:1)
Bramki; Piotr Pacia 2, Marcin Jankowiak, Karol Sroka, Hubert Bembenek, Damian Radecki, Krystian Łuczak, Jarosław Nadoliński - zawodnik testowany
MGKS Lubraniec - Victoria Smólnik 10:0 (5:0)
Bramki: Łukasz Kmieć 4, Krzysztof Kosiński 2, Szymon Szortyka, Mateusz Bujalski, Patryk Woźniak, Paweł Osiński.
Victoria Niemcz - Pałuczanka Żnin 2:0 (1:0)
Bramki: zawodnik testowany, Viktor Muravskiy
BKS Bydgoszcz - Victoria Koronowo 0:0
Cyklon Kończewice - Wojownik Wabcz 1:1
LZS Bobrowo - Promień Kowalewo Pomorskie 2:4 (2:0)
Tłuchowia Tłuchowo - Unia Czermno 7:3
Unia Wąbrzeźno - Victoria Lisewo 0:1 (0:0)
Start Pruszcz - Pomowiec Kijewo 7:1
Bramki: Krukowski 2, Krajewski, Chabowski, Środa, Nawrocki, Grobelniak - .
Noteć Inowrocław - Kujawy Kozy 7:2
GKS Sompolno - Kujawy Kozy 2:1
Sadownik Waganiec - Ziemowit Osięciny - odwołany
Zdrój Ciechocinek - Orzeł Agropol Służewo - odwołany
QUIZ Nadałbyś się na gracza B-klasy? Sprawdź, jak dobrze znasz żargon!-
Terminarz
Sobota
Kujawianka Izbica Kujawska - Łokietek Brześć Kujawski (10, Włocławek)
Wda Świecie - Polonia Bydgoszcz (12)
Włocłavia Włocławek - Pomorzanin Toruń (12)
Unia Janikowo - Noteć Łabiszyn (12, Barcin)
Chełminianka Chełmno - Pomorzanin Serock (12)
BKS Bydgoszcz - Victoria Koronowo (12)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - GKS Baruchowo (14, Włocławek)
LTP Lubanie - Amator Maszewo (14, Włocławek)
Zdrój Ciechocinek - Orzeł Agropol Służewo (14, Toruń)
Unia Wąbrzeźno - Victoria Lisewo (14)
Cuiavia Inowrocław - Unia Solec Kujawski (14)
Dąb Barcin - Gopło Kruszwica (14)
Sadownik Waganiec - Ziemowit Osięciny (15, Zbrachlin) - odwołany
Unia Choceń - Orion Popowo (16)
Lider Włocławek - Mazur Gostynin (16)
Elana Toruń - Chemik Bydgoszcz (16)
Zagłębie Piechcin - Zieloni Zalesie (16)
Piast Złotniki Kujawskie - Burza Nowa Wieś Wielka (16, Bydgoszcz)
Zootechnik Kołuda Wielka - Noteć Gębice (18)
GKS Fabianki - Wzgórze Raciążek (18, Włocławek)
Legia Chełmża - Mustang Ostaszewo (18, Toruń)
Start Warlubie - Pomezania Malbork
Wisła Nowe - Tor Laskowice
Naprzód Jabłonowo - Radomiak Radomno (12)
Tor Laskowice- Stal Grudziądz
Niedziela
Kujawiak Kruszyn - Piast Bądkowo (10)
Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Mogilno (12)
Szubinianka Szubin - Notecianka Pakość (13)
Kujawiak Lumac Kowal - UKS SMS Włocławek (14)
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Unia Leszcze (14)
Start Toruń - Start Stawki (15)
Wicher Wielgie - Zgoda Chodecz (16)
AZS Włocławek - Mustang Wielgie (16)
Legia Strzelce - AF Brzoza (18)
Błękitni Gąbin - Wisła Dobrzyń
Lech Rypin - Unia Susz
GKS Bedlno - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski
Wyniki ze środka tygodnia
Polonia Bydgoszcz - Sparta Brodnica 3:0 (1:0)
Bramki: Przemysław Januszewski 2, Adam Kardasz.
Mustang Ostaszewo - Elana Toruń juniorzy starsi 0:4 (0:3)
Łokietek Brześć Kujawski - MGKS Lubraniec 3:2 (2:0)ZDJĘCIA ZE SPARINGU - TUTAJ
Bramki: Dawid Kubiak 3 - Łukasz Kmieć 2
Dąb Barcin - Sokół Damasławek 6:0 (3:0)
Bramki: Bartłomiej Szmyt 2, zawodnik testowany 2, Mateusz Ostrowski, Leszek Wisz,
Chemik Moderator - Mieszko Gniezno 0:1 (0:0)
Bramka: Gracjan Goździk (70)
Widzisz błąd, masz informacje o sparingu - daj znać:
e-mail [email protected]
tel. - 519 503 679
POLECAMY:
FOTORELACJE Z KLUBÓW. MNÓSTWO ZDJĘĆ. PIĘKNE KOBIETY
STUDNIÓWKI 2018. FOTOGALERIE, WIDEO Z BALÓW MATURZYSTÓW
KALENDARZ IMPREZ. KLIKNIJ I SPRAWDŹ CZY JEST COŚ CIEKAWEGO DLA CIEBIE
Informacje o Anwilu i koszykówce we Włocławku. Także o amatorskich rozgrywkach
Wypadki. Zdjęcia, wideo. Informacje policyjne
WYNIKI, RELACJE NA ŻYWO. ZDJĘCIA, WIDEO. GOLE Z PIŁKARSKICH BOISK
Wideo: Skrót meczu Orlęta Aleksandrów Kujawski - GKS Baruchowo
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?