Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
366 osób wzięło udział w XXV Gniewkowskim Biegu im. Rodziny...

XXV Gniewkowski Bieg im. Rodziny Milewskich. Finał Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego [zdjęcia]

366 osób wzięło udział w XXV Gniewkowskim Biegu im. Rodziny Milewskich.

Był to ostatni tegoroczny bieg rozgrywany w ramach Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

10-kilometrową trasę z Rojewa do Gniewkowa najszybciej pokonał Dawid Klaybor z Żagania. Na metę wbiegł z rewelacyjnym czasem 00:32:14. Tym samym potwierdził swoje zwycięstwo w całym cyklu Grand Prix.

Drugie miejsce w niedzielnym biegu zajął Zbigniew Kledzik z Chomiąży Szlacheckiej (0:33:38), a trzecie - Andrzej Jaranowski z Brodnicy (0:34:19).

Wśród pań najszybsza była Anna Arseniuk z Górska (pierwsza wśród pań w Grand Prix).

Na podium rojewsko-gniewkowskiego biegu stanęły również: Olga Kazimierowa z Kalisza (0:39:48) oraz Mirosława Szweda z Torunia (0:39:59)

Aż 52 osoby reprezentowały gminę Gniewkowo. Najszybciej na mecie zameldował się Adrian Torba z Suchatówki. Zajął 55. miejsce z czasem 0:40:23.

F1. Niespodzianki podczas kwalifikacji do pierwszego sprintu. Deszcz w roli głównej