Szukasz prezentu dla swojej pociechy? Świętujący pięciolecie wielobranżowy sklep al.to spieszy z pomocą. Z okazji urodzin przygotował mnóstwo atrakcyjnych promocji. Wieloma z nich objęte są zabawki i gry, które ucieszą Twoje dziecko. Dowiedz się jak skorzystać z rabatów i co jeszcze ma dla Ciebie al.to.

Coś dla młodszych i starszych dzieciaków

W ofercie al.to znajdziesz zarówno zabawki dla najmłodszych maluchów, które dopiero poznają cały fascynujący świat, jak i starszaków, które posiadają już nieco bardziej sprecyzowane zainteresowania i pasje. Pomysłowe i kreatywne, pomagają dzieciom się rozwijać, przeżywać niesamowite przygody przy drobnej pomocy wyobraźni czy uczyć się poprzez zabawę. Często związane są z lubianymi serialami lub filmami, umożliwiając dzieciakom spotkanie z bohaterami, których podziwiają na ekranie. Celem al.to jest dopilnowanie, by każdy młody odkrywca dostał to, o czym skrycie marzy.

Zabawkowe rabaty nawet do 70 procent

Urodziny al.to są wyjątkową okazją na zdobycie upragnionej zabawki. Promocyjne obniżki obejmują produkty marek, takich jak LEGO®, Hasbro, Fisher-Price, Bright Starts, Bruder, Dumel i wielu innych. Na swoich właścicieli czekają zestawy klocków, lalki, pojazdy i nie tylko. Każdą z zabawek można zakupić z rabatem sięgającym nawet do 70 procent. W jaki sposób zyskać zniżkę? Jest na to kilka sposobów.

Z aplikacją i hasztagiem po zabawkę

Przede wszystkim obserwuj na bieżąco stronę al.to, gdzie ciągle pojawiają się nowe oferty. Wśród nich znajdują się też objęte promocją zabawki i gry. Jeśli posiadasz urządzenie mobilne, pobierz z Google Play lub App Store aplikację al.to. Dzięki niej możesz korzystać z dodatkowych obniżek, które nie są dostępne nigdzie indziej. Tym samym zwiększasz swoje szanse na znalezienie tego, co ucieszy Twojego malucha.

Zabawki na piątkę z plusem na piąte urodziny al.to

A może wspólnie przypomnicie sobie co fajnego wydarzyło się u Was przez ostatnie pięć lat? Podzielcie się swoją historią na Facebooku, Twitterze lub Instagramie. Możecie opublikować post, nagrać film, wkleić zdjęcie. Pamiętajcie tylko o hasztagu: #urodzinyalto. W ten sposób powiększacie pulę wspólnych punktów, a gdy zbierze się ich odpowiednia suma, aktywowana zostanie kolejna okazja. Może będzie nią właśnie wymarzona gra lub zabawka?

O uśmiech dziecka al.to dba nie tylko w urodziny

Nawet gdy 30 listopada zakończą się specjalne promocje lub gdy wcześniej zostaną wyprzedane wszystkie związane z nimi produkty, al.to będzie nadal realizowało swoją misję. Przez cały rok w asortymencie sklepu dostępny jest szeroki, ciągle poszerzany wybór gier i zabawek. Regularnie pojawiają się akcje z atrakcyjnymi rabatami. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą al.to i przygotowanymi propozycjami.

Skorzystaj z promocji na pięciolecie al.to i znajdź wymarzoną zabawkę ze zniżką do 70 procent