1/24 Zamknij

Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Fundacji Itaka prosi o pomoc w odnalezieniu tych osób. W materiale zamieszczamy zdjęcia zaginionych z województwa

zaginieni.pl

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze Następne

Zaginieni z woj. kujawsko-pomorskiego. Pomóż ich odnaleźć [zdjęcia]

Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych Fundacji Itaka prosi o pomoc w odnalezieniu tych osób. W materiale zamieszczamy zdjęcia zaginionych z województwa kujawsko-pomorskiego (ostatnie miejsce pobytu) wraz z podstawowymi danymi o nich.

Przesuń zdjęcie gestem lub naciśnij strzałkę w prawo

Informacje i zdjęcia pochodzą z bazy danych Fundacji Itaka. Celem fundacji jest niesienie wszelkiej pomocy ludziom dotkniętym problemem zaginięcia, w szczególności osobom zaginionym, ich rodzinom i bliskim oraz osobom zagrożonym zaginięciem (w tym także w przypadkach zaginięć związanych z porwaniami rodzicielskimi).

W galerii zamieściliśmy zdjęcia i informacje o osobach zaginionych, dla których ostatnim miejscem pobytu było województwo-kujawsko pomorskie (z pominięciem osób, których wizerunek publikowany może być jedynie na portalu fundacji ITAKA). Są tu informacje o osobach zaginionych w ostatnim czasie, o których pisaliśmy na naszym portalu. Znajdziecie państwo również zdjęcia zaginionych wiele lat temu.

Pełna baza danych osób z całego kraju dostępna jest na stronie fundacji ITAKA;nf. Jeśli masz istotne informacje na temat osoby zaginionej skorzystaj z TEGO FORMULARZA;nf na stronie fundacji, skontaktuj się mailowo biuro@zaginieni.pl lub telefonicznie: http://www.zaginieni.pl/kontakt/;nf

(sier)
Wróć do artykułu

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy