Puszcza Niepołomice - Hetman Włoszczowa 4:1

/dor/
To były mile złego początki - Hetman prowadził 1:0 po golu Łukasza Orła, ale cztery kolejne gole strzelili gospodarze.

Bramki: 0:1 Łukasz Orzeł 35 min., 1:1 Michał Świstak 36, 2:1 Świstak 45+1, 3:1 Łukasz Cichy 46, 4:1 Dariusz Dutka 86.

Hetman: Kowalski 6 - Oduliński 5, Szafrański 3 (62 K. Podsiedlik 1), D. Podsiedlik 3 (54 Skiba 1), Fidera 4 - Wroński 5 - Rak 4, Kozieł 5, Orzeł 4, Zaganiacz 3 - Gawron 4.

Kartka: żółta: Szafrański (Hetman). Sędziował: Mariusz Stolarz z Brzeska. Widzów: 100.

- Bramki stracone w doliczonym czasie pierwszej połowy i pierwszej minucie po przerwie rozstrzygnęły losy spotkania. Zabrakło koncentracji i dojrzałości - powiedział trener Hetmana, Jarosław Groszek.