Zapraszamy 7 sierpnia (sobota) do Mobilnego Punktu Szczepień przeciw COVID-19 w Bartniczce

Artykuł sponsorowany Gmina Bartniczka
Zapraszamy 7 sierpnia (sobota) do Mobilnego Punktu Szczepień przeciw COVID-19 w Bartniczce

Mobilny Punkt Szczepień przeciwko COVID działać będzie w Świetlicy Wiejskiej w Bartniczce, przy ulicy Długiej 16 A. Zapraszamy w sobotę 7 sierpnia od godz. 9 do 13

Szczepienia odbywają się bez rejestracji. Wystarczy przyjść z dowodem osobistym!

Osoby mające problem z dotarciem do punktu szczepień mogą skontaktować się z pracownikami gminy pod numerem 56 49 368 10, w godz. 8-15 – w celu zorganizowania transportu.

Szczepienia wykonywane będą przez osoby uprawnione i przeszkolone. Każdy zgłaszający się do punktu przed szczepionką wypełni ankietę kwalifikacyjną i będzie miał możliwość rozmowy z medykiem, który odpowie na wszelkie związane ze szczepieniem pytania.

Pamiętajmy – szczepienia to nasza wspólna odpowiedzialność. Szczepienia przeciw COVID-19 chronią przed zakażeniem lub ciężkim przebiegiem choroby, zagrażającym życiu. Aktualne badania pokazują, że skuteczność szczepionek sięga nawet 95 procent.

Na konsekwencje związane z COVID-19 najbardziej narażone są osoby po 60 roku życia oraz pacjenci z obniżoną odpornością. Szczepiąc się, pomagasz także tym, którzy ze względów zdrowotnych nie mogą tego zrobić.

Dzięki szczepieniom już niebawem wszyscy wrócimy do normalności w naszych lokalnych społecznościach. Odzyskamy wolność, możliwość podróżowania, korzystania z wielu atrakcji, organizowania imprez i spotkań. Im więcej osób się zaszczepi, tym szybciej odzyskamy normalne życie. Nie czekaj!

Oprócz Mobilnego Punktu Szczepień w gminie działa także stały punkt szczepień: NZOZ „Praktyka Lekarza Rodzinnego Jolanta Smól” - Jastrzębie 15, tel. 56 49 557 10.

Dodaj ogłoszenie