Zapraszamy do dyskusji na naszych łamach, ale TYLKO bez hejtu!

REDAKCJA
redakcja
Walczymy z przemocą słowną w Internecie, promujemy zasady kulturalnej dyskusji. Ruszamy z akcją #HejTySTOP.

Chcemy, aby nasz serwis był miejscem bez słownej przemocy. Aby przestrzeń, w której czytacie nasze artykuły oraz dyskutujecie o sprawach istotnych dla Was, była bezpieczna i komfortowa. Dlatego walczymy z hejtem (z ang. „hate”, wym. hejt – nienawiść) i w związku z tym dajemy możliwość wprowadzania komentarzy tylko tym Internautom, którzy dokonali rejestracji w naszym portalu lub zalogują się przy użyciu Facebooka.

Mamy nadzieję, że Wy – nasi Czytelnicy – staniecie się ambasadorami akcji #HejTySTOP. Wierzymy w to, że będziecie przestrzegać poniższych zasad oraz zwracać uwagę wszystkim tym, którzy się do nich nie stosują.

Aby być zalogowanym użytkownikiem, wystarczy założyć profil w naszym serwisie. Jeśli go jeszcze nie posiadasz - w tym miejscu możesz je założyć (obiecujemy strzec Twoich danych zgodnie z zasadami naszej polityki prywatności).

Rejestracja / Logowanie

Zapraszamy do dyskusji: komentujcie, dyskutujcie, krytykujcie jeśli trzeba, ale zawsze z szacunkiem i bez hejtowania. Zgodnie z zasadami #HejTySTOP

Oto zasady dyskusji na poziomie #HejTySTOP:

1.Szanuj innych, nie obrażaj. Pamiętaj, że każda osoba ma prawo do swojego zdania i nie musi się z Tobą zgadzać. Rozmawiaj kulturalnie – naprzeciwko siebie masz drugiego człowieka.
2.Przestrzegaj prawa. Przepisy obowiązują także w Internecie, a sprawcy mogą być ustaleni i ukarani przez wymiar sprawiedliwości.
3.Nie oceniaj innych ze względu na ich pochodzenie, status społeczny, wyznanie, płeć, stopień niepełnosprawności czy orientację seksualną. Nie hejtuj nikogo z tego powodu.
4.Nie używaj wulgaryzmów.
5.NIE KRZYCZ! Tekst pisany wielkimi literami powszechnie uważany jest za formę podnoszenia głosu.
6.Pisz na temat. Nie przesyłaj informacji, które nie dotyczą trwającej dyskusji.
7.Nie przesyłaj informacji nieprawdziwych, nie rozpowszechniaj fake newsów.
8.Nie spamuj. To nie jest miejsce do przesyłania ofert handlowych czy łańcuszków.
9.Plagiat stop. Nie powielaj czyjejś własności: tekstów czy fotografii, a jeśli robisz to zgodnie z prawem, pamiętaj o podaniu źródła.
10.Pisz poprawnie. Przestrzegaj zasad pisowni i interpun

3 polskie organizacje na czarnej liście Facebooka

Wideo

Materiał oryginalny: Zapraszamy do dyskusji na naszych łamach, ale TYLKO bez hejtu! - Polska Times

Dodaj ogłoszenie