ZDJĘCIE DO KALENDARZA Ważne informacje dla uczestników konkursu

Akcja specjalna Zdjęcie do kalendarza
Oto kilka ważnych informacji, które pomogą Ci zdobyć jak najwięcej głosów w akcji ZDJĘCIE DO KALENDARZA.
Jak zdobywać głosy?

Sposobów na uzyskanie jak największej liczby głosów jest bardzo dużo. Przede wszystkim o udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

Działania na Facebooku

Jednak najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:

  • opublikuj na własnym profilu lub na fanpage'u post z informacją o udziale w konkursie. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania.
  • warto opublikować także osobny post z grafiką zachęcającą do głosowania, którą specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy. Link do niej prześlemy SMS-em w wiadomości o rozpoczęciu głosowania. Jeśli nie otrzymałaś grafiki możesz ją bezpłatnie zamówić - KLIKNIJ i wypełnij formularz

  • opublikowane posty z pewnością szybko zyskają wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy, informując o miejscu w rankingu
  • można też udostępniać posty o plebiscycie publikowane na naszych fanpage'ach
  • warto także na czas trwania głosowania zmienić zdjęcie w tle na swoim profilu na grafikę mówiącą o udziale w plebiscycie. W ten sposób informacji tej nie przeoczy żadna osoba, która odwiedzi profil w tym czasie! Projekt grafiki do umieszczenia jako zdjęcie w tle przygotujemy specjalnie dla Ciebie - KLIKNIJ i wypełnij formularz
Możesz przesłać wiadomość
do głosujących

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.
Za naszym pośrednictwem każdy kandydat może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na niego głosy. Jeśli chcesz przesłać taką wiadomość - KLIKNIJ i wypełnij formularz.

Życzymy wielu głosów!

CZYTAJ więcej o akcji
Zdjęcie do Kalendarza

Materiał oryginalny: ZDJĘCIE DO KALENDARZA Ważne informacje dla uczestników konkursu - Polska Times