Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Aż 750 osób wystartowało w tegorocznym Zimowy Biegu Dębowym...

Zimowy Bieg Dębowy w Dąbrowie [zdjęcia, wideo, wyniki]

Aż 750 osób wystartowało w tegorocznym Zimowy Biegu Dębowym w Dąbrowie.

Ta największa impreza w Dąbrowie z roku na rok przyciąga coraz większe tłumy. Dziś w biegach głównych udział wzięło aż 750 zawodników. Do tego trzeba doliczyć aż 500 uczestników biegów młodzieżowych.

W tym roku najszybciej 15-kilometrową trasę przebiegł Zbigniew Kledzik z Chomiąży (0:50:39). Drugi był Bartosz Kotłowski z Ostromecka (0:52:23), a trzeci - Paweł Świątkowski z Jastrzębowa (0:53:19).

Tomasz Szakda z Gniezna wygrał bieg na 5 kilometrów. Na mecie zameldował się z czasem 0:17:41. Tuż zanim byli kolejno: Jakub Centka ze Złotowa (0:17:42) i Szymon Zakrzewski z Mogilna (0:17:43).

Kacper Stawicki z Mierucina był najszybszy w konkurencji nordic walking. Trasę 7,5 kilometra pokonał z czasem 0:44:42. Na podium stanęli również: Marcin Radomski z Płocka (0:46:51) i Agnieszka Mielecka z Gąsawy (0:47:09).