https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Znowu będą korki we Włocławku. Zamkną Kapitulną!

bas
Wojciech Alabrudziński
Nie chcą, ale muszą! - przekonuje Urząd Miasta. Kiedy? Miejski Zarząd Dróg nie zna jeszcze terminu. Możliwe, że 1 czerwca. I możliwe, że tylko na tydzień.

6 czerwca ma być oddane do użytku skrzyżowanie na placu bp. Kozala. Niewykluczone, że wcześniej, 1 czerwca, zostanie zamknięty wlot w ulicę Kapitulną z trasy Okrzei. W obie strony. Będzie tam bowiem wykonywane przyłącze kanalizacyjne. Roboty mają potrwać tydzień - do 7 czerwca. - Zamknięcie wlotu w Kapitulną uzależnione jest od zakończenia przebudowy tej ulicy na odcinku od Długiej do Plant - informuje Jacek Kuź-niewicz, zastępca prezydenta ds. inwestycji.

ZDJĘCIA Z ROBÓT - NIE CHCĄ, ALE MUSZĄ. ZAMKNĄ KAPITULNĄ

Tydzień z głowy

Chodzi o to, by roboty kanalizacyjne przy wlocie w Kapitulną nie wyłączyły z użytkowania całej tej ulicy. Trzeba zapewnić sprawną komunikację w tej części miasta. Kierowcy muszą jednak liczyć się z ut-rudnieniami. W przypadku zamknięcia Kapitulnej alternatywne przejazdy do centrum będą odbywać się ulicami Wronią lub Wieniecką. Z Zazamcza będzie już można dotrzeć na Południe wyremontowanym odcinkiem Kapitulnej aż do Plant. Wszystko dzieje się dynamicznie i zależy od wielu czynników - podkreślają władze miasta. O zmianach w organizacji ruchu, związanych z przebudową "jedynki", będziemy informować na bieżąco

Czytaj e-wydanie »

Motoryzacja do pełna! Ogłoszenia z Twojego regionu, testy, porady, informacje

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

g
głupku
Przecież podpisano umowę na 2-a lata.
k
kuba
Ten Pan nie ma WSTYDU kilku set metrowy odcinek ulicy kapitulnej modernizowac jak narazie ok. wdoch lat.
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska