Wyniki

    Brak wyników

    Top Sportowy24

    Żużel

    Piłka Nożna

    Aktualności sportowe

    Terminarz rozgrywek

    Brak danych
    Czwartek, 22 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Liga Europy, 4. runda eliminacyjna 22.08.201929.08.2019
    20:00 Legia Warszawa -:- Glasgow Rangers
    Piątek, 23 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 3. kolejka 23.08.201925.08.2019
    21:00 Aston Villa -:- Everton FC
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
    20:00 Granada CF -:- Sevilla FC
    22:00 Levante UD -:- Villarreal CF
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
    20:30 Jagiellonia Białystok -:- Wisła Kraków
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
    20:30 FC Koeln -:- Borussia Dortmund
    Sobota, 24 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 6. kolejka 24.08.201925.08.2019
    14:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- Olimpia Grudziądz
    19:00 Chrobry Głogów -:- Stomil Olsztyn
    19:45 Odra Opole -:- Radomiak Radom
    — Piłka nożna, — 2. liga, 6. kolejka 24.08.201924.08.2019
    17:00 Stal Rzeszów -:- Elana Toruń
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
    13:30 Ursus Warszawa U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
    14:00 Legia Warszawa U-17 -:- MKS Polonia Warszawa U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
    12:00 AP Talent Białystok U-15 -:- MKS Polonia Warszawa U-15
    12:00 Legia Warszawa U-15 -:- UKS SMS Łódź U-15
    14:30 MKS Ząbkovia Ząbki U-15 -:- Jagiellonia Białystok U-15
    16:00 ZKS Olimpia Elbląg U-15 -:- Escola Varsovia U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 2. kolejka 24.08.201904.09.2019
    11:00 Arka Gdynia SI U-15 -:- Lech Poznań U-15
    12:00 CWZS Bydgoszcz U-15 -:- Lechia Gdańsk U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 2. kolejka 24.08.201904.09.2019
    12:00 Falubaz Zielona Góra U-15 -:- Chrobry Głogów U-15
    12:00 Piast Gliwice U-15 -:- Zagłębie Lubin U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 2. kolejka 24.08.201904.09.2019
    12:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- Motor Lublin U-15
    12:00 Stal Rzeszów U-15 -:- Górnik Łęczna U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 2. kolejka 24.08.201927.08.2019
    12:00 AP Reissa Poznań U-17 -:- Arka Gdynia U-17
    12:00 Lech Poznań U-17 -:- Lechia Gdańsk U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
    11:00 Górnik Zabrze U-17 -:- Stadion Śląski Chorzów U-17
    11:30 Gwarek Zabrze U-17 -:- Ruch Chorzów U-17
    12:00 PLUKS Pomologia Prószków U-17 -:- Rozwój Katowice U-17
    15:00 Zagłębie Lubin U-17 -:- Śląsk Wrocław U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
    12:00 AP TOP 54 Biała Podlaska U-17 -:- Cracovia U-17
    12:00 Korona Kielce U-17 -:- Stal Mielec U-17
    12:30 Karpaty Krosno U-17 -:- Wisła Kraków U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 3. kolejka 24.08.201925.08.2019
    12:00 UKS SMS Łódź U-18 -:- Legia Warszawa U-18
    12:00 Zagłębie Lubin U-18 -:- Pogoń Szczecin U-18
    13:00 Arka Gdynia U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
    14:00 Korona Kielce U-18 -:- Escola Varsovia U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 3. kolejka 23.08.201925.08.2019
    13:30 Norwich City -:- Chelsea Londyn
    16:00 Brighton & Hove Albion -:- Southampton FC
    16:00 Manchester United -:- Crystal Palace
    16:00 Sheffield United -:- Leicester City
    16:00 Watford FC -:- West Ham United
    16:00 Wolverhampton Wanderers -:- Burnley FC
    18:30 Liverpool FC -:- Arsenal Londyn
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
    17:00 Osasuna Pampeluna -:- SD Eibar
    19:00 Real Madryt -:- Real Valladolid
    21:00 Celta Vigo -:- Valencia CF
    21:00 Getafe CF -:- Athletic Bilbao
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 3. kolejka 24.08.201928.08.2019
    20:00 Amiens SC -:- FC Nantes
    20:00 Angers SCO -:- FC Metz
    20:00 Dijon FCO -:- Girondins Bordeaux
    20:00 Stade Brestois -:- Stade de Reims
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
    15:00 Cracovia -:- Arka Gdynia
    17:30 Lechia Gdańsk -:- Śląsk Wrocław
    20:00 Raków Częstochowa -:- Lech Poznań
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
    15:30 FC Augsburg -:- Union Berlin
    15:30 FSV Mainz -:- Borussia Moenchengladbach
    15:30 Fortuna Duesseldorf -:- Bayer Leverkusen
    15:30 SC Paderborn -:- SC Freiburg
    15:30 TSG 1899 Hoffenheim -:- Werder Brema
    18:30 Schalke 04 Gelsenkirchen -:- Bayern Monachium
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 1. kolejka 24.08.201926.08.2019
    18:00 AC Parma -:- Juventus Turyn
    20:45 ACF Fiorentina -:- SSC Napoli
    Niedziela, 25 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 6. kolejka 24.08.201925.08.2019
    14:45 Zagłębie Sosnowiec -:- GKS Tychy
    16:00 Warta Poznań -:- GKS Jastrzębie
    17:00 Sandecja Nowy Sącz -:- GKS Bełchatów
    18:00 Chojniczanka Chojnice -:- Puszcza Niepołomice
    19:00 Wigry Suwałki -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    — Piłka nożna, — 2. liga, 6. kolejka 24.08.201924.08.2019
    13:05 Górnik Łęczna -:- GKS Katowice
    16:00 Błękitni Stargard -:- Resovia
    16:00 Skra Częstochowa -:- Widzew Łódź
    17:00 Garbarnia Kraków -:- Lech II Poznań
    17:00 Legionovia Legionowo -:- Górnik Polkowice
    18:00 Bytovia Bytów -:- Znicz Pruszków
    19:00 Olimpia Elbląg -:- Stal Stalowa Wola
    19:00 Pogoń Siedlce -:- Gryf Wejherowo
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
    12:00 Escola Varsovia U-17 -:- Naki Olsztyn U-17
    15:00 UKS SMS Łódź U-17 -:- Znicz Pruszków U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 2. kolejka 24.08.201904.09.2019
    16:00 UKS LOTOS Gdańsk U-15 -:- Warta Poznań U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 2. kolejka 24.08.201904.09.2019
    17:00 Miedź Legnica U-15 -:- FC Wrocław Academy U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 2. kolejka 24.08.201904.09.2019
    12:00 Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- Wisła Kraków U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 2. kolejka 24.08.201927.08.2019
    15:00 Arka Gdynia SI U-17 -:- Warta Poznań U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 2. kolejka 24.08.201925.08.2019
    14:30 Podgórze Kraków U-17 -:- BKS Lublin U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 3. kolejka 24.08.201925.08.2019
    12:00 Górnik Zabrze U-18 -:- Cracovia U-18
    12:00 Wisła Kraków U-18 -:- Lech Poznań U-18
    13:00 Hutnik Kraków U-18 -:- Śląsk Wrocław U-18
    13:00 Lechia Gdańsk U-18 -:- Gwarek Zabrze U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 3. kolejka 23.08.201925.08.2019
    15:00 AFC Bournemouth -:- Manchester City
    17:30 Tottenham Hotspur -:- Newcastle United
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
    17:00 Deportivo Alaves -:- Espanyol Barcelona
    19:00 RCD Mallorca -:- Real Sociedad
    21:00 FC Barcelona -:- Real Betis Sewilla
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 3. kolejka 24.08.201928.08.2019
    15:00 AS Monaco -:- Nimes Olympique
    17:00 RC Strasbourg -:- Stade Rennais
    21:00 Paris Saint-Germain -:- Toulouse FC
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
    15:00 Górnik Zabrze -:- Korona Kielce
    17:30 Zagłębie Lubin -:- Piast Gliwice
    17:30 ŁKS Łódź -:- Legia Warszawa
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 2. kolejka 24.08.201924.08.2019
    15:30 RB Lipsk -:- Eintracht Frankfurt
    18:00 Hertha Berlin -:- VfL Wolfsburg
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 1. kolejka 24.08.201926.08.2019
    18:00 Udinese Calcio -:- AC Milan
    20:45 AS Roma -:- Genoa CFC
    20:45 Cagliari Calcio -:- Brescia Calcio
    20:45 Hellas Werona -:- Bologna FC
    20:45 SPAL Ferrara -:- Atalanta Bergamo
    20:45 Sampdoria Genua -:- Lazio Rzym
    20:45 Torino FC -:- US Sassuolo
    Poniedziałek, 26 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 6. kolejka 24.08.201925.08.2019
    19:39 Stal Mielec -:- Miedź Legnica
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 2. kolejka 25.08.201925.08.2019
    21:00 CD Leganes -:- Atletico Madryt
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 6. kolejka 23.08.201925.08.2019
    18:00 Pogoń Szczecin -:- Wisła Płock
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 1. kolejka 24.08.201926.08.2019
    20:45 Inter Mediolan -:- US Lecce
    Wtorek, 27 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Gorzów Wielkopolski - II runda 27.08.201928.08.2019
    17:00 Kosmos 78 Rudnica -:- Spartak Deszczno
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - III runda 27.08.201928.08.2019
    17:00 Błękitni II Modlnica -:- KS Borek (Kraków)
    17:00 Dragoons Kraków -:- Błękitni Modlnica
    17:00 Hutnik II Kraków -:- Wieczysta Kraków
    17:00 JKS Zelków -:- Wiślanie II Jaśkowice
    17:00 Kabel Kraków -:- Bronowianka Kraków
    17:00 LKS Niedźwiedź -:- Grębałowianka Kraków
    17:00 LKS Skała 2004 -:- Proszowianka Proszowice
    17:00 Michałowianka Michałowice -:- TS Węgrzce
    17:00 Pogoń Skotniki (Kraków) -:- Iskra Radwanowice
    17:00 Sokół Rybna -:- Piast Wołowice
    17:00 Zwierzyniecki KS Kraków -:- Prokocim Kraków
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Podhale - II runda 11.08.201927.08.2019
    17:00 Gronik Gronków -:- Podhale II Nowy Targ
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 2. kolejka 24.08.201927.08.2019
    12:00 Chemik Bydgoszcz U-17 -:- Pogoń Szczecin U-17
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 3. kolejka 24.08.201928.08.2019
    19:00 Montpellier HSC -:- Olympique Lyon
    Środa, 28 sierpnia 2019
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Legnica - I runda 21.08.201928.08.2019
    17:00 Kaczawa II Bieniowice -:- Czarni Rokitki
    18:00 Albatros Jaśkowice -:- Wilkowianka Wilków
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wałbrzych - II runda 11.08.201928.08.2019
    Zagłębie Wałbrzych -:- Górnik Boguszów-Gorce
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz - II runda 20.08.201928.08.2019
    17:00 Goplania Inowrocław -:- Cuiavia Inowrocław
    18:00 Victoria Koronowo -:- Sędziowie K-PZPN Bydgoszcz
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Zielona Góra - I runda 14.08.201928.08.2019
    17:00 Błękitni Lubięcin -:- Mieszko Konotop
    17:00 Drzonkowianka Racula -:- Odra Nietków
    17:00 Hamar Górzyn -:- Alfa Jaromirowice
    17:00 Sparta Grabik -:- Delta Sieniawa Żarska
    17:00 Zorza Ochla -:- Piast Czerwieńsk
    17:00 ŁKS Łęknica -:- Unia Kunice (Żary)
    17:00 Łużyczanka Lipinki Łużyckie -:- Budowlani Lubsko
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: lubuskie, Gorzów Wielkopolski - II runda 27.08.201928.08.2019
    17:00 As Pieski -:- Orzeł Międzyrzecz
    17:00 Celuloza Kostrzyn nad Odrą -:- Toroma Torzym
    17:00 GKS Bledzew -:- Budowlani Murzynowo
    17:00 Lubniewiczanka Lubniewice -:- Piast Karnin
    17:00 Noteć Stare Bielice -:- Kasztelania Santok
    17:00 Odra Górzyca -:- Warta Słońsk
    17:00 Zew Dąbroszyn -:- Błękitni Lubno
    17:00 Zorza Kowalów -:- Czarni Witnica
    17:00 Znicz Trzemeszno Lubuskie -:- Róża Różanki
    17:00 Leśnik Rąpin -:- Zjednoczeni Przytoczna
    17:00 Lubuszanin Drezdenko -:- Łucznik Strzelce Krajeńskie
    17:00 Uran Trzebicz -:- Radowiak Drezdenko
    17:30 Zieloni Lubiechnia Wielka -:- Stal Sulęcin
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Ciechanów-Ostrołęka - II runda 20.08.201928.08.2019
    17:00 PAF Płońsk -:- MKS Ciechanów
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Kraków/Kraków - III runda 27.08.201928.08.2019
    17:00 Bieżanowianka Kraków -:- Nadwiślan Kraków
    17:00 Iskra Krzęcin -:- Lot Balice
    17:00 Jastrzębiec Książ Wielki -:- Bibiczanka Bibice
    17:00 Kaszowianka Kaszów (oldboje) -:- Radziszowianka Radziszów
    17:00 Liszczanka Liszki -:- Kmita Zabierzów
    17:00 Orzeł Bębło -:- Zieleńczanka Zielonki
    17:00 Płomień Kostrze (Kraków) -:- Garbarnia II Kraków
    17:00 Płomień Kościelec -:- Orzeł Iwanowice
    17:00 Spartak Wielkanoc-Gołcza -:- Prądniczanka Kraków
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Limanowa - 1/4 finału 28.09.201928.09.2019
    Laskovia Laskowa -:- Płomień Limanowa
    Sokół Słopnice -:- Orkan Szczyrzyc
    Turbacz Mszana Dolna -:- Limanovia Limanowa
    Zalesianka Zalesie -:- Orkan Niedźwiedź
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Nowy Sącz - III runda 28.08.201928.08.2019
    17:00 Barciczanka II Barcice -:- Kolejarz Stróże
    17:00 Dunajec Nowy Sącz -:- Łosoś Łososina Dolna
    17:00 Grybovia Grybów -:- Sokół Stary Sącz
    17:00 Orzeł Wojnarowa -:- Zawisza Rożnów
    17:00 Skalnik Kamionka Wielka -:- ULKS Korzenna
    17:00 Zyndram Łącko -:- Gród Podegrodzie
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Tarnów/Tarnów - I runda 28.08.201928.08.2019
    17:30 Błękitni 1947 Tarnów -:- LKS Ładna
    17:30 GLKS Gromnik -:- Dunajec Zakliczyn
    17:30 LKS Rzepiennik Strzyżewski -:- Dunajec Zbylitowska Góra
    17:30 LUKS Skrzyszów -:- Zorza Zaczarnie
    17:30 Olimpia Wojnicz -:- Tuchovia Tuchów
    17:30 Pogórze Pleśna -:- Metal Tarnów
    17:30 Sokół Wałki -:- LKS Szynwałd
    17:30 Victoria Koszyce Małe -:- Ciężkowianka Ciężkowice
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Piotrków Trybunalski - III runda 21.08.201928.08.2019
    16:30 Olimpia Wola Załężna -:- LUKS Mroczków-Dzielna
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Sieradz - III runda 28.08.201928.08.2019
    17:00 GKS Czastary -:- Orkan Buczek
    17:00 KS Wieluń -:- Warta Działoszyn
    17:00 LKS Chojne -:- LKS Kwiatkowice
    17:00 Piast Błaszki -:- MLKS Konopnica
    17:00 Sommer Zapole -:- Warta Sieradz
    17:00 TS Janiszewice -:- Pogoń Zduńska Wola
    17:00 Victoria Szadek -:- Jutrzenka Warta
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 1. kolejka 17.08.201928.08.2019
    12:00 Śląsk Wrocław U-15 -:- Miedź Legnica U-15
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 3. kolejka 24.08.201928.08.2019
    19:00 OSC Lille -:- AS Saint-Etienne
    21:00 OGC Nice -:- Olympique Marsylia

    Wybierz Twój klub

    Wybierz inny klub

    Siatkówka

    Koszykówka

    Galeria