https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zima wreszcie przyszła i... szybko nie odejdzie!

Piotr Wiśniewski
Czy jest się z czego cieszyć?
Czy jest się z czego cieszyć? Paweł Skraba
Zima ogarnęła już większą część Polski. W niektórych rejonach leży nawet 15cm śniegu. Jego opady wystąpiły także w naszym regionie

Niewielkie opady śniegu dotyczą m.in Bydgoszczy, gdzie popruszyć może do godziny 18.00.

Spadł śnieg. Jak długo będziemy mogli się nim cieszyć?

W całym regionie będzie pochmurno. Niewielkie przejaśnienia mogą wystąpić tylko nad województwami wschodnimi.

Największy mróz będzie w Suwałkach -4 st. C. W naszym regionie temperatura będzie wynosić od 5 stopni w dzień do -1 stopni w nocy. Jednak zimny, nieprzyjemny wiatr spowoduje, że temperatura odczuwalna będzie niższa. Warto więc pogodzić się z powrotem zimy i ciepło się ubrać.

Ciśnienie po południu wyniesie 1004 hPa i będzie rosnąć. Biomet w większości kraju będzie niekorzystny.

Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, ze śniegiem w całym kraju walczą drogowcy. Mimo panujących utrudnień, wszystkie drogi są przejezdne.

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

a
anzelm
Na litość Boską, nie pruszyć a prószyć...
G
Gość
a biedronka nie chciała więcej zapłacić za reklamę?
G
Gość
(fot. Paweł Skraba)ciekawe ile dostał za reklamę tej sieci sklepów,?
nie fajniejsza była by fotka ośnieżonego drzewa no chyba ze tylko tam był śnieg
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska