Olimpia Grudziądz - Arka Gdynia
Chojniczanka coraz bliżej pierwszej ligi
Chojniczanka coraz bliżej pierwszej ligi
W meczu drugiej ligi Chojniczanka pokonała na własnym boisku Chrobrego Głogów 2:0, Elana Toruń przegrała w Polkowicach 1:4.
Od początku meczu pewnie na boisku czuli się przyjezdni. Grudziądzanie nie stwarzali sobie klarownych sytuacji do zdobycia bramki. Te mieli natomiast piłkarze Arki, którzy egzekwowali wiele rzutów rożnych i wolnych. Po jednym z fauli biało-zielonych przed własnym polem karnym w 34. minucie padła bramka. Marcus da Silva dośrodkowywał z wolnego, obrońcy Olimpii przysnęli i piłkę w bramce umieścił Bartosz Brodziński. Podopieczni Tomasza Asenskiego później nieco się przebudzili, ale grali nieco chaotycznie.
Po przerwie grudziądzanie ruszyli z jeszcze większym naporem na bramkę rywala. Zaczęli przeważać, ale nie zdołali zdobyć bramki. W dodatku w 70. minucie trener Tomasz Asensky został odesłany przez sędziego na trybuny.
Szersza relacja w poniedziałkowej "Gazecie Pomorskiej". W niedzielę na www.pomorska.pl zdjęcia oraz materiały wideo z tego spotkania.
Link do relacji na żywo: Olimpia Grudziądz - Arka Gdynia na żywo
Olimpia Grudziądz - Arka Gdynia 0:1 (0:1)
OLIMPIA: Wróbel - Pisarczuk, Staniek, Łabędzki, Banasiak - Woźniak, Kryszak - Szczot, Smoliński, Frańczak - Pawłowski (46. Gawęcki).
ARKA: Szromnik - Brodziński, Da Silva (88. Zwoliński), Kubowicz, Jarzębowski, Krajanowski, Pruchnik (49. Gałecki), Tomasik, Radzewicz, Surdykowski, Rzuchowski (64. Kuklis).