
Zatrzymany mężczyzna
(fot. materiały policji)
- Po przeprowadzonej sekcji zwłok było wiadomo, że sprawca zadał kilka ciosów, a następnie spalił ciało. Prawdopodobnie chciał w ten sposób zatrzeć ślady - informuje kom. Monika Chlebicz z biura prasowego KWP w Bydgoszczy. Dodaje też, że praca nad ustaleniem kto mógł dokonać tej zbrodni była trudna. - Kryminalni analizowali wiele informacji, gromadzili dowody i zabezpieczali ślady. To przyniosło oczekiwany efekt, bo w środę zatrzymali 39-letniego mieszkańca Bydgoszczy podejrzewanego o dokonanie tej zbrodni - wyjaśnia rzeczniczka.
Przeczytaj także: Spalone zwłoki w Strzelcach Górnych. Kobieta zabita nożem, oblana benzyną i podpalona!
![Spalone zwłoki w Strzelcach Górnych. Podejrzewany o zabójstwo zatrzymany! [wideo]](https://d-pt.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/6c/bf/55efc866aa317_o,size,445x270,q,71,h,e9f4d3.jpg)
(fot. materiały policji)
Do sprawy zabezpieczono także auto, którym poruszał się mężczyzna. Na podstawie materiału dowodowego wkrótce zostaną przedstawione zarzuty.
Przypomnijmy, że spalone zwłoki kobiety znaleziono w lasie w ubiegłym tygodniu.
Czytaj e-wydanie »