https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Brutalny rozbój w Kruszwicy. Bandyta wszedł do domu i zaatakował nożem!

mc
29-letni napastnik, który wszedł do domu w Kruszwicy i nożem zaatakował właściciela, już siedzi w areszcie. Za kratami może spędzić 8 lat. Ale sąd może również orzec kare dożywocia.
29-letni napastnik, który wszedł do domu w Kruszwicy i nożem zaatakował właściciela, już siedzi w areszcie. Za kratami może spędzić 8 lat. Ale sąd może również orzec kare dożywocia. KPP Inowrocław
Intruz wszedł do domu w Kruszwicy i z nożem ruszył n a gospodarza. Ostrze raniło właściciela, ale uszedł z życiem. Bandyta uciekł zabierając kluczyki samochodu, telefon i gotówkę. Ukrywał się między innymi na Pomorzu.

Wczoraj bandyta usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i trafił na trzy miesiące do aresztu. 29-letniemu mężczyźnie grozi długa odsiadka. Może usłyszeć wyrok od 8 lat więzienia do dożywocia.

Ta historia ma początek tydzień temu. W ubiegły piątek do jednego z domów w Kruszwicy wtargnął obcy mężczyzna.

- Nożem okaleczył właściciela - mówi st. asp. Izabella Drobniecka, z Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu. - Napastnik następnie ukradł kluczyki od samochodu, komórkę i pieniądze. Uciekł, a poszkodowany trafił do szpitala.
Sprawą zajęli się kryminalni. Kruszwiccy policjanci wiedzieli, że sprawca udał się najpierw w kierunku Pomorza, a potem Wielkopolski. Trop zaprowadził mundurowych do Poznania.

- Dzięki współpracy z poznańskimi policjantami podejrzewany mężczyzna został zatrzymany w środę na dworcu PKP w Poznaniu - mówi Drobniecka.

Zgromadzone w sprawie dowody zostały przedstawione prokuratorowi, który zdecydował o postawieniu 29-letniemu mężczyźnie zarzutu usiłowania zabójstwa.

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

?
W dniu 02.11.2014 o 16:47, zawisza napisał:

Jak połowe z kruszwicy od Braci W po reszte przecpane towarzystwo i tyle!


Po jakiemu ten komentarz napisany?
z
zawisza

Jak połowe z kruszwicy  od Braci W  po reszte przecpane towarzystwo i tyle!

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska