Finał 4. edycji Top Model
4. edycja programu była pierwszą, w której swoich sił w modelingu spróbować mogli także mężczyźni.
W finałowej trójce programu Top Model znaleźli się: 20-letnia Marta Sędzicka, 20-letnia Osuenhe (Osi) Ugonoh i 23-letni Michał Baryza. Zostali wyłonieni z 13 kandydatów, którzy zamieszkali w domu modelek. Przez kilka tygodni uczestnicy programu pozowali do sesji zdjęciowych, chodzili w pokazach, a także wykonywali inne zadania związane ze światem modelingu. Michał Baryza wielokrotnie podczas trwania programu był chwalony przez jury za swój profesjonalizm i zadbaną o sylwetkę. - Cieszę się, że udało mu się dojść tak daleko - mówi Jolanta Rosińska, mama Michała. - To bardzo pracowity i wytrwały chłopak. Teraz ja stresuję się bardziej niż on.
Przeczytaj także: Top Model 4 - wielki finał! Michał Baryza z Konecka walczy w finale programu Top Model
Finał Top Model na żywo
Finał Top Model na żywo będzie można oglądać już dziś, 24 listopada, od godz. 21.30 na kanale TVN. To widzowie zdecydują, który z finalistów zasługuje na miano "Top Model", 100 tys. zł oraz kontrakt z agencją modeli i modelek.
Jak w finale programu poradzi sobie Michał Baryza z Konecka? Zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo.
Finał Top Model - relacja na żywo
Program Top Model wygrała Osi.
godz. 22:50 - Linie sms już zamknięte!
godz. 22:43 - Ostatni dziś blok reklamowy. Następnie ogłoszenie wyników!
godz. 22:35 - Oglądamy kolejny pokaz mody. Autorem kolekcji jest Mariusz Przybylski.
godz. 22:32 - Na początek byłaś trochę spięta, ale później twój uśmiech reklamował wszystko - mówiła Struss o reklamówce z udziałem Osi. - Kupię wszystko, co będziesz reklamowała - chwalił Woliński.
godz. 22:30 - Zobaczyliśmy reklamy z udziałem Michała i Osi.
godz. 22:24 - Joanna Krupa przekazała pierwsze wyniki głosowania. Pożegnaliśmy pierwszego finalistę - Martę. O zwycięstwo walczą więc jeszcze Michał I Osi.
godz. 22:15 - Kolejna przerwa reklamowa. Po niej odpadnie jeden z finalistów.
godz. 22:12 - Zaprezentowano okładki magazynu Glamour z uczestnikami. Ocenili je członkowie jury.
godz. 22:10 - Trwa głosowanie telewidzów. Niebawem z finału odpadnie jedna osoba.
godz. 22:05 - Oglądamy fragmenty ostatniej sesji zdjęciowej finalistów na Wyspach Kanaryjskich.
godz. 22:00 - Na wybiegu pojawili się wszyscy uczestnicy tej edycji programu Top Model.
godz. 21:58 - Przypomniano drogę do finału Osuenhe (Osi) Ugonoh.
godz. 21:56 - Chcę wybudować mamie dom - powiedział Baryza. - Program zmienił bardzo wiele w moim życiu. Poznałem wiele nowych osób i miejsc. Nie odwiedziłbym ich, gdyby nie udział w tym programie.
godz. 21:55 - Jestem z siebie dumny, ale nadal nie wierzę, że jestem w finale - mówił nasz krajan. - Jestem przykładem faceta z wioski, który pokazuje, że można realizować swoje marzenia - dodawał.
godz. 21:52 - Jestem na wszystko gotowa - powiedziała Marta. - Nawet na to, by dziś wygrać - dodała. Później telewidzowie zobaczyli materiał o jej drodze do finału.
godz. 21:43 - Jeszcze tak naprawdę finał się nie zaczął, a już nadszedł czas na reklamy.
godz. 21:41 - Mam godne rywalki, ale czuję, że mogę wygrać - mówi Michał Baryza.
godz. 21:38. Joanna Krupa przedstawiła jury, a więc siebie i Kasię Sokołowską, Dawida Wolińskiego, Marcina Tyszkę i Kasię Struss. Dziś decyzja należeć będzie jednak do publiczności.
godz. 21:30 - Rozpoczął się finał 4. edycji Top Model.
Czytaj e-wydanie »