Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W drugi dzień świąt hitowy mecz Anwil Włocławek - Stelmet...

Anwil - Stelmet. TEN mecz Włocławek zapamięta do końca świata [zdjęcia]

W drugi dzień świąt hitowy mecz Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra. To dobra okazja, żeby przypomnieć majowe starcie obu drużyn, które przeszło do historii PLK. "We wanna steals!" - pamiętacie?

Do końca meczu niespełna 6 minut, Stelmet prowadzi 17 punktami i powoli myśli o finale. I wtedy te trzy słowa pobudzają włocławian do niezwykłego poświęcenia w obronie, a w ofensywie niesamowite akcje zaczął trafiać duet Ivan Almeida - Quinton Hosley. Ostatecznie Anwil wygrywa 85:83 i później zdobywa mistrzostwo.

Do dziś ostatnie minuty meczu numer 5 w półfinale obejrzało na youtube blisko ćwierć miliona osób. Powoli filmik dogania "rzut Krzykały", do tej pory króla wideo-social mediów w PLK.

ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z TEGO MECZU >>>

W środę okazja do przypomnienia sobie tych niezwykłych chwil. Klasyk PLK Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra o godz. 16.05.