https://pomorska.pl
reklama

Był zastój! Wreszcie ruszyły prace na ul. Rapackiego w Grudziądzu [zdjęcia]

PA
Wreszcie - bo od tygodnia nic się nie działo na ulicy Rapackiego oprócz zmiany organizacji ruchu - ruszyły prace budowlane na tym trakcie. Roboty rozpoczęto  od ściągania starej nawierzchni przy skrzyżowaniu z ul.  Królewską. - Zmierzamy w kierunku sklepu Intermarche - mówi Rafał Kazubowski z firmy zajmującej się pracami. Roboty na Sienkiewicza mają ruszyć 12 września. Będziemy informowali o utrudnieniach.
Wreszcie - bo od tygodnia nic się nie działo na ulicy Rapackiego oprócz zmiany organizacji ruchu - ruszyły prace budowlane na tym trakcie. Roboty rozpoczęto od ściągania starej nawierzchni przy skrzyżowaniu z ul. Królewską. - Zmierzamy w kierunku sklepu Intermarche - mówi Rafał Kazubowski z firmy zajmującej się pracami. Roboty na Sienkiewicza mają ruszyć 12 września. Będziemy informowali o utrudnieniach. Piotr Bilski
Wreszcie - bo od tygodnia nic się nie działo na ulicy Rapackiego oprócz zmiany organizacji ruchu - ruszyły prace budowlane na tym trakcie. Roboty rozpoczęto od ściągania starej nawierzchni przy skrzyżowaniu z ul. Królewską. - Zmierzamy w kierunku sklepu Intermarche - mówi Rafał Kazubowski z firmy zajmującej się pracami. Roboty na Sienkiewicza mają ruszyć 12 września. Będziemy informowali o utrudnieniach.

Wybory 2025. Zwycięstwo Nawrockiego, wysoka frekwencja

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo
Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera

Wybrane dla Ciebie

Eurojackpot - wygrana w Polsce. Jakie wygrane padły?

Eurojackpot - wygrana w Polsce. Jakie wygrane padły?

Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

Raz w miesiącu podsypuję tym zamiolkukasa. W mig wypuszcza nowe liście

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska