W piątkowym wydaniu Gazety Pomorskiej przedstawiamy córki ostatnich prezydentów. Jakie są naprawde? Jak widzimy je w mediach? Zapraszamy do lektury.
Ponadto w piątek przeczytacie:
Ty też kupujesz "u Chińczyka"
Jak produkty z ChRL zalewają nasz rynek? Czy jeszcze możemy bez nich żyć?
Życie po wojnie to przeciwbólowe tabletki chrupane jak landrynki
Pierwszy raz jedzie się po zaszczyty, drugi raz - po pieniądze, a trzeci - po rozwód. Taka maksyma krąży wśród żołnierzy, jadących na misje.
"Umarli mają głos"
To wielka dawka mrożących krew w żyłach opowieści (jest ich 12), które rozegrały się we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku w ciągu ostatnich 30 lat spisanych przez byłego biegłego, pracujące przy opisanych w książce zbrodniach.
Zioła z ogródka to też niezłe ziółka!
Leczyły nas całymi wiekami. Później przez długie lata wątpiono w ich skuteczność na rzecz leków z laboratoriów. Dziś ziołolecznictwo wraca do łask, apteczek domowych i na katedry uniwersyteckie
Gazeta Pomorska dostępna jest także w elektronicznym wydaniu na Prasa24.pl.
E-wydania kupujesz bez rejestrowania się. Wystarczy SMS za 2,46 zł z VAT i już możesz czytać gazetę w formie PDF. Sprawdź jakie to szybkie i proste!