Chełminianka Chełmno ograła Kujawiankę Izbica. Pierwszy lider IV ligi kujawsko-pomorskiej

Jakub Stykowski
Mecz 1. kolejki IV ligi kujawsko-pomorskiej: Chełminianka Chełmno - Kujawianka Izbica Kujawska. Rafał Przybylski
W piątek rozegrano pierwszy mecz nowego sezonu IV ligi kujawsko-pomorskiej. Pierwszym liderem została Chełminianka Chełmno, która pokonała Kujawiankę Izbica Kujawska 2:1.

Chełminianka Chełmno - Kujawianka Izbica Kujawska 2:1 (1:0)

Pierwszego gola w tym sezonie strzelił w 26. minucie Dawid Rogulski. W 62. minucie było już 2:0 dla Chełminianki, gdy bezpośrednio z rzutu rożnego trafił Dawid Bocian.

W 88. minucie honorowe trafienie dla Kujawianki Izbica Kujawska - na listę strzelców wpisał się Artur Gajda.

Trwa głosowanie...

Kto wywalczy mistrzostwo rundy jesiennej 4. ligi

Wyniki, strzelcy 1. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej - sezon 2023/24 [4-5 sierpnia]

Chełminianka została pierwszym liderem rozgrywek, ale swój mecz rozgrywała już w piątek. Pozostałe zaplanowane na ten weekend mecze rozegrane zostaną w sobotę. Mecz Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Lider Włocławek został przełożony.