Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Chojniczanka przegrała mecz z GKS Katowice u siebie 0:2. Do...

Chojniczanka - GKS Katowice 0:2 (0:1) - Dużo zdjęć z meczu i kibiców

Chojniczanka przegrała mecz z GKS Katowice u siebie 0:2. Do przerwy było 0:1 dla gości. Bramkę strzelił Adrian Błąd w 40. minucie. Kibice długo czekali na kolenego gola - licząc na swoją drużynę. Jednak w 90. minucie to Wojciech Kędziora podwyższył wynik dla katowiczan pokonując bramkarza chojniczan - Radosława Janukiewicza.

Przypomnijmy, gospodarz do meczu 25. kolejki przystępował jako 5. zespół w tabeli - z 41 punktami, a jego rywal jako siódema drużyna z jednym punktem mniej na koncie. Po porażce z katowiczanami spadła na 6. miejsce w tabeli, a jej rywal awansował na 3. mjąc już w sumie 43 punkty.

Sportowe Podsumowanie Weekendu - 10 kwietnia 2018.
[xlink]5f38c144-2a8b-9602-33c7-86c07f369b31,12a2b617-4649-cfff-3a62-1525a5b29016[/xlink]

Sztuka zapanowała nad Glaznotami, majówkowe misterium za nami (FOTOGRAFIE)

Polecamy

Gol Krychowiaka pomógł pokonać obrońcę tytułu i zachować szanse na utrzymanie w lidze