Chojniczanka lepsza od Gryfa

(olo)
W przedostatnim meczu towarzyskim Chojniczanka w Bytowie na sztucznym boisku pokonała trzecioligowego Gryfa Wejherowo.

Pierwsza połowa nie była ciekawa i chojnicki zespół po fatalnym błędzie Artura Andruszczaka przegrywał 0:1. Druga część była już dużo lepsza w wykonaniu chojnickiego zespołu. Błąd z pierwszej połowy naprawił Andruszczak i strzałem zza pola karnego wyrównał wynik. Kilkadziesiąt sekund później Chojniczanka zdobyła zwycięską bramkę po strzale Tomasza Parzego.

Mimo że start ligi zaplanowano już na najbliższy weekend, to Chojniczanka będzie pauzować, bo z rozgrywek wycofała się Polonia Słubice. Chojnicki zespół zagra towarzysko z Kaszubią Kościerzyna.

Gryf Wejherowo - Chojniczanka Chojnice 1:2 (1:0)
Bramki dla Chojniczanki: Andruszczak (58), Parzy (60).
CHOJNICZANKA: Baran - Andruszczak, Jakosz, Sierant, Mikołajczyk (46. Lenart), Pestka (46. Hajdamowicz), Ziemak (46. Atanackovic), Matuszek, Noga, Kowal (46. Parzy), Kaźmierowski (70. Kowal)