Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Chojniczanka wygrała 2:0 z GKS Bełchatów na własnym boisku....

Chojniczanka wygrała z GKS Bełchatów [zdjęcia]

Chojniczanka wygrała 2:0 z GKS Bełchatów na własnym boisku. Wynik ustalony został w pierwszej połowie.

Gole strzeliło dwóch Przemysławów - Pietruszka - z karnego i Czerwiński.

To było ostatnie spotkanie pierwszoligowca w rundzie jesiennej. Cztery ostatnie mecze ligowe podopieczni szkoleniowca Mariusza Pawlaka kończyli z trzema punktami. Oby wiosna była dla nich tak samo pomyślna, jak końcówka tej rundy. Rozgrywki I ligi ruszą w weekend 5-6 marca. Od piątku do 7 stycznia żółto-biało-czerwoni będą odpoczywać.

Katowiccy strażacy interweniowali przy... paczkomacie. Było podejrzenie bomby!

Polecamy

Pierwszoligowiec wygrał Puchar Polski i zagra w Europie. Wyjątkowy wyczyn Wisły

Świetna postawa polskich tenisistek w Lleidzie. Cztery zwycięstwa bez straty seta!