https://pomorska.pl
reklama
Pasek artykułowy - wybory

Chór Cantores Graudentes z Grudziądza wyśpiewał srebro na festiwalu w Bośni

PA
Chór Cantores Graudentes pod dyrekcją Michała Rajewskiego z Grudziądza odniósł sukces na festiwalu w Bośni
Chór Cantores Graudentes pod dyrekcją Michała Rajewskiego z Grudziądza odniósł sukces na festiwalu w Bośni Nadesłane
Grudziądzki Chór Cantores Graudentes pod dyrekcją Michała Rajewskiego wyśpiewał srebro w kategorii chórów kameralnych. Festiwal odbywał się w Bośni i Hercegowinie.

- To nasz międzynarodowy sukces artystyczny, a cieszy tym bardziej ponieważ jesteśmy najmłodszym grudziądzkim chórem - podkreśla Michał Rejewski, dyrygent.

Podczas XX Festiwalu Chóralnego "Majske muzicke svecanosci" który odbywał się w miejscowości Bijelina w Bośni i Hercegowinie, chór Cantores Graudentes wyśpiewał srebro.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Okiem Kielara odc. 14

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska