Dąb Barcin wygrał z Piastem Kołodziejewo [zdjęcia]

Mirosław Woźniak
Dąb Barcin - Piast Kołodziejewo  3 : 2 (0:1)Bramki: Łukasz Kaśków (62), Jakub Jankowski (63), Michał Węgliński (81)  -  Sebastian Basiński (34) karny, Erwin Woźniak (90).W drugiej kolejce rundy wiosennej barciński Dąb podejmował na swoim boisku Piast Kołodziejewo. Obie drużyny przed tym spotkaniem miały zdobytych po 26 punktów zajmując Dąb 4 Piast 5 miejsce w tabeli.  Przez pierwsze trzydzieści minut gra toczyła się w środkowej strefie boiska. Obie jedenastki więcej uwagi zwracały na zabezpieczeniu swoich bramek. W 34 minucie po jednym z ataków gości na polu karnym faulowany był Piotr Łabuszyński i sędzia nie mając innego wyjścia podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się Sebastian Basiński. Mimo starań miejscowych na przerwę do szatni goście zadowoleni schodzili do szatni. W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się aż do 62 minuty kiedy po rzucie wolnym pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał sią Łukasz Kaśków doprowadzając do wyrównania. Po wznowieniu gry przez gości gospodarze szybko przejmując piłkę już po kolejnych sześćdziesięciu sekundach po strzale z 12 metrów Jakuba Jankowskiego objęli prowadzenie. Kiedy Dąb zdobył w 81 min. trzecią bramkę wydawało się że jest po meczu. Goście nie odpuszczając jeszcze w 90 min. zdobyli kontaktową bramkę. Mimo przedłużenia gry przez sędziego głównego o kolejne cztery minuty wynik nie zmienił się i po zaciętym spotkaniu gospodarze zainkasowali cenne trzy punkty. (mw) Zobacz także: V Festyn Charytatywny "Otwórz serce. Gąsawa pomaga" [zdjęcia]Info z Polski - przegląd najważniejszych oraz najciekawszych informacji z kraju  22.03.2018
Dąb Barcin - Piast Kołodziejewo 3 : 2 (0:1)Bramki: Łukasz Kaśków (62), Jakub Jankowski (63), Michał Węgliński (81) - Sebastian Basiński (34) karny, Erwin Woźniak (90).W drugiej kolejce rundy wiosennej barciński Dąb podejmował na swoim boisku Piast Kołodziejewo. Obie drużyny przed tym spotkaniem miały zdobytych po 26 punktów zajmując Dąb 4 Piast 5 miejsce w tabeli. Przez pierwsze trzydzieści minut gra toczyła się w środkowej strefie boiska. Obie jedenastki więcej uwagi zwracały na zabezpieczeniu swoich bramek. W 34 minucie po jednym z ataków gości na polu karnym faulowany był Piotr Łabuszyński i sędzia nie mając innego wyjścia podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się Sebastian Basiński. Mimo starań miejscowych na przerwę do szatni goście zadowoleni schodzili do szatni. W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się aż do 62 minuty kiedy po rzucie wolnym pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał sią Łukasz Kaśków doprowadzając do wyrównania. Po wznowieniu gry przez gości gospodarze szybko przejmując piłkę już po kolejnych sześćdziesięciu sekundach po strzale z 12 metrów Jakuba Jankowskiego objęli prowadzenie. Kiedy Dąb zdobył w 81 min. trzecią bramkę wydawało się że jest po meczu. Goście nie odpuszczając jeszcze w 90 min. zdobyli kontaktową bramkę. Mimo przedłużenia gry przez sędziego głównego o kolejne cztery minuty wynik nie zmienił się i po zaciętym spotkaniu gospodarze zainkasowali cenne trzy punkty. (mw) Zobacz także: V Festyn Charytatywny "Otwórz serce. Gąsawa pomaga" [zdjęcia]Info z Polski - przegląd najważniejszych oraz najciekawszych informacji z kraju 22.03.2018 Mirosław Woźniak