Daniel M. opublikował na swoim koncie szokujące oświadczenie. Post już zniknął, ale echa tej wypowiedzi nie milkną w internecie. Daniel krytykuje w swoim oświadczeniu swoją żonę i jej rodziców.

Nie milkną echa awantury w domu Daniela, syna Zenka gwiazdy disco polo. Niecałe dwa dni po tych, gdy rozeszła się informacja o tym, że 28-latek został aresztowany przez policję. Celebryta opublikował oświadczenie na swoim koncie na FB. Te jednak szybko skasował. Ogólnopolskie media zdążyły jednak podchwycić temat.
Zobacz galerię

"Czego to człowiek nie wymyśli dla pieniędzy. Jest tak Ewelina nosila plastry antykoncepcyjne przestała je nosić i zaszła w ciąże. I w tym momencie nasz związek przestał istnieć było to juz 7 miesięcy temu zostala zmuszona do ślubu przez matkę i babcie, bo co ludzie powiedzą na wsi w russocicach panna z Dzieckiem na ślubie od jej matki usłyszałem ze mnie zniszczy co teraz skrupulatnie robią pierwszy raz u nich w domu a teraz gdy przestałem tam jeździć wysłali Eweline do Białegostoku, żeby podlać oliwy do ognia" - takie oświadczenie opublikował w czwartek Daniel (pisownia oryginalna).

To jednak nie był koniec oskarżeń 28-latka, w komentarzach pod postem dalej krytykował swoją ciężarną żonę.

"Dowiedzcie się lepiej ludzie a nie piszecie farmazony z Ewelina nie mieszkam od 2 miesięcy mam dowody na to ze jest nimfomanka niedługo będziecie przepraszać". Dodaje również, że żadnej awantury nie było w jego domu nie było.

Kłopoty małżeńskie syna gwiazdy disco polo są tym większą niespodzianką, że jeszcze kilka miesięcy temu Daniel z Eweliną wzięli bajkowy ślub, a o ich weselu rozpisywały się wszystkie portale w kraju. Celebryta kilkakrotnie w telewizji mówił, że nie mogą doczekać się przyjścia na świat ich dziecka.

Dziś mówi się jednak głównie o problemach z prawem 28-latka. Więcej: Daniel M. zatrzymany po awanturze domowej. Syn gwiazdora disco polo podejrzany o posiadanie marihuany

Ślub Daniela odbył się 6 października. 28-letni Daniel, syn gwiazdora disco polo zawarł związek z młodszą o dziesięć lat Eweliną. Ślub odbył się w kościele w Grabówce.

FOTORADARY