Starosta powiatu radziejowskiego Jarosław Kołtuniak na zaproszenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radziejowie uczestniczył w jasełkach przygotowanych przez uczniów szkoły.
Scenografia nawiązująca do Betlejem przygotowana przez nauczycieli i młodzież oraz piękne kostiumy i kolędy sprawiły, że spotkanie wywołało wśród uczestników magię zbliżających się świąt.
Uczniowie SOSW świetnie przygotowali się jasełek, podczas których zaprezentowali swoje zdolności artystyczne.
Starosta Jarosław Kołtuniak podczas swojego wystąpienia podziękował za zaproszenie oraz możliwość uczestniczenia w bożonarodzeniowym przedstawieniu wykonanym przez uczniów Ośrodka, a także złożył Wszystkim obecnym życzenia świąteczne.