Więcej o Malta Festival 2012 znajdziesz tutaj
Amerykanie wystąpią na Malcie 4 lipca w ramach cyklu "Poznań dla Ziemi". Będzie to jedyny koncert zespołu w Polsce w tym roku. Ostatnio w naszym kraju mogliśmy ich podziwiać podczas Heineken Open'er i jak donoszą ci, którzy byli tego dnia nad morzem, był to niezwykle udany koncert.
Manu Chao w Poznaniu na Malcie 2011 [zdjęcia, wideo]
Portishead w Poznaniu na Malcie 2011 [zdjęcia]
Nie inaczej będzie na pewno w Poznaniu. Gwarantuje to przede wszystkim postać Mike'a Pattona, charyzmatycznego lidera i zarazem wokalisty grupy. Muzyka zespołu, który w 2009 r. reaktywował swoją działalność po jedenastu latach przerwy, to eklektyczna mieszanka heavy metalu, alternatywnego rocka, hip hopu, jazzu, soulu, popu i kilku innych zdawałoby się odległych od siebie gatunków. Zarówno przez krytyków jak i fanów, Faith No More nazywani są często królami alternatywnego metalu.
Jak kupić bilety na Malta Festival 2012
Bilety na poznański występ Faith No More, który jest czwartym koncertem z cyklu "Poznań dla Ziemi", będą w sprzedaży od wtorku 17 kwietnia. Cen jeszcze nie znamy.
Czytaj e-wydanie »