MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ferie z Gminną Biblioteką Publiczną w Służewie były magiczne [zdjęcia]

Krzysztof Górski
Zabawy z animatorem, warsztaty i występ czarodzieja - takie atrakcje czekały na dzieci z gminy Aleksandrów Kujawski.Służewska biblioteka słynie z tego, że każda jej inicjatywa przyciąga tłumy. Nie inaczej było tym razem. Podczas zimowej przerwy od szkoły placówkę odwiedziły dziesiątki dzieci z gminy, by sprawdzić co tym razem przygotowały dla nich radosne bibliotekarki.Na nudę nikt nie mógł narzekać. Wśród licznych atrakcji znalazły się zajęcia z animatorem Gonzo, który zaserwował uczestnikom zabawy sporą dawkę ruchu. Najmłodsi wzięli też udział w warsztatach plastycznych i spotkaniu z funkcjonariuszami Policji oraz Straży Gminnej. Jedną z wisienek na torcie z pewnością był występ artystów ze Świata Magii Apollino, którzy zabrali dzieci w świat magii i iluzji. Tydzień atrakcji zakończył się maratonem bajek animowanych w sali widowiskowej, która na ten czas zmieniła się w wielką wygodną kanapę, idealną do długich seansów.
Zabawy z animatorem, warsztaty i występ czarodzieja - takie atrakcje czekały na dzieci z gminy Aleksandrów Kujawski.Służewska biblioteka słynie z tego, że każda jej inicjatywa przyciąga tłumy. Nie inaczej było tym razem. Podczas zimowej przerwy od szkoły placówkę odwiedziły dziesiątki dzieci z gminy, by sprawdzić co tym razem przygotowały dla nich radosne bibliotekarki.Na nudę nikt nie mógł narzekać. Wśród licznych atrakcji znalazły się zajęcia z animatorem Gonzo, który zaserwował uczestnikom zabawy sporą dawkę ruchu. Najmłodsi wzięli też udział w warsztatach plastycznych i spotkaniu z funkcjonariuszami Policji oraz Straży Gminnej. Jedną z wisienek na torcie z pewnością był występ artystów ze Świata Magii Apollino, którzy zabrali dzieci w świat magii i iluzji. Tydzień atrakcji zakończył się maratonem bajek animowanych w sali widowiskowej, która na ten czas zmieniła się w wielką wygodną kanapę, idealną do długich seansów. gieka
Zabawy z animatorem, warsztaty i występ czarodzieja - takie atrakcje czekały na dzieci z gminy Aleksandrów Kujawski.

Zabawy z animatorem, warsztaty i występ czarodzieja - takie atrakcje czekały na dzieci z gminy Aleksandrów Kujawski.

Służewska biblioteka słynie z tego, że każda jej inicjatywa przyciąga tłumy. Nie inaczej było tym razem. Podczas zimowej przerwy od szkoły placówkę odwiedziły dziesiątki dzieci z gminy, by sprawdzić co tym razem przygotowały dla nich radosne bibliotekarki.

Na nudę nikt nie mógł narzekać. Wśród licznych atrakcji znalazły się zajęcia z animatorem Gonzo, który zaserwował uczestnikom zabawy sporą dawkę ruchu. Najmłodsi wzięli też udział w warsztatach plastycznych i spotkaniu z funkcjonariuszami Policji oraz Straży Gminnej.

Jedną z wisienek na torcie z pewnością był występ artystów ze Świata Magii Apollino, którzy zabrali dzieci w świat magii i iluzji. Tydzień atrakcji zakończył się maratonem bajek animowanych w sali widowiskowej, która na ten czas zmieniła się w wielką wygodną kanapę, idealną do długich seansów.

Dni wolne 2019 - kiedy wziąć wolne, żeby było ich jak najwięcej?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska