GKS Jastrzębie 1 - 1 Puszcza Niepołomice

1 1 połowa

Puszcza Niepołomice

1

0 1 połowa

• Koniec meczu! GKS Jastrzębie dzieli się punktami z Puszczą Niepołomice i notuje 4 remis z rzędu!

• 4 minuty dłużej potrwa ten mecz!

• Bartosz Żurek ukarany żółtą kartką.

• Jakub Bąk zmienia Huberta Tomalskiego.

• Kamil Adamek wchodzi na murawę w miejsce Marka Mroza.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Puszcza doprowadza do remisu, a strzelcem bramki jest Jose Embalo!

• Dominik Szczęch zmienia Kamila Jadacha.

• Jose Embalo wchodzi w miejsce Łukasza Szczepaniaka.

• Jakub Serafin zmienia Marcina Stefanika.

• Druga połowa przebiega niemal identycznie co pierwsza. Najpierw przeważali gospodarze, teraz do głosu dochodzi Puszcza, która jednak nie potrafi zagrozić bramce Mariusza Pawełka.

• Druga połowa również rozpoczęła się bardzo spokojnie. Jak na razie tylko gospodarze zdołali oddać strzał na bramkę rywala.

• Druga połowa rozpoczęta!

• Koniec pierwszej połowy! GKS Jastrzębie zdobyło gola do szatni i na przerwę schodzą z korzystnym wynikiem!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Marek Mróz tuż przed przerwą daje prowadzenie gospodarzom!

• GKS Jastrzębie znowu przejęło inicjatywę, a udowadnia to statystyka posiadania piłki - 64% - 36% na korzyść gospodarzy.

• Longinus Uwakwe ukarany żółtą kartką.

• Puszcza próbuje mocniej zaatakować rywala, ale jak na razie oddali tylko jeden celny strzał na bramkę Pawełka.

• Kamil Szymura ogląda żółtą kartkę.

• Początek meczu bardzo przebieg bardzo spokojnie. Lepiej wygląda GKS Jastrzębie. Gospodarze zdołali oddać już dwa celne strzały.

• Sędzia użył gwizdka po raz pierwszy!

• Ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice: Jakub Bąk, Michał Czarny, Jose Embalo, Łukasz Furtak, Mateusz Górski, Marcin Orłowski, Jakub Serafin, Maksymilian Sitek, Bartosz Widejko.

• GKS Jastrzębie dość niespodziewanie okupuje miejsce premiowane grą w barażach o awans do PKO Ekstraklasy. Ostatnie 3 spotkania to jednak passa remisów, która trochę komplikuje sytuację podopiecznych Jarosława Skrobacza. Wszystkie ostatnie spotkania to wyniki 2:2. Czy dzisiaj będzie podobnie?

• Dzień dobry Państwu! Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z meczu GKS Jastrzębie - Puszcza Niepołomice!