https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Gmina Kikół: Mężczyzna kierujący rowerem zmarł na miejscu zderzenia z audi

erka
KPP Lipno
Do tragicznego zdarzenia doszło pierwszego lipca na drodze w Kołatku. Doszło tam do zderzenia rowerzysty z autem osobowym. Mężczyzna kierujący rowerem zmarł na miejscu.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze powiatowej w Kołatku, w gm. Kikół. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tej tragedii.

>> Najświeższe informacje z regionu, zdjęcia, wideo tylko na www.pomorska.pl <<

Dyżurny lipnowskiej komendy informacje o zdarzeniu otrzymał przed godziną 15 z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego i wysłał na miejsce specjalistów ruchu drogowego. Policjanci zastali stojący koło lewej krawędzi jezdni - patrząc w stronę miejscowości Ciełuchowo - pojazd audi, którym kierował 24-latek, mieszkaniec gm. Zbójno. Na tym samym pasie ruchu leżał rower zmarłego w wypadku 33-latka, mieszkańca podwarszawskiej miejscowości. Jak doszło do czołowego zderzenia rowerzysty z autem osobowym wyjaśni prowadzone przez prokuraturę postępowanie.

INFO Z POLSKI - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju - 29 czerwca 2017.

Komentarze 11

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

M
MATEUSZ
Dożywocie to dla niego mało!
P
Piort
W dniu 05.07.2017 o 14:58, Dawid napisał:

Co jeśli to rowerzysta popełnił błąd i za bardzo przybrał macie dokładne informacje na temat wypadku no właśnie nie wiec nie ma kogo osądzać Każdemu moze sie takie coś zdarzyć postawcie siebie w takiej sytuacji: )

I co cię tak bawi???Ja cię pajacu poinformuje,że kierowca audi zabił po raz drugi,nawet nie hamował i nie widział rowerzysty.Huj jeździć nie umie i ludzi zabija!!!
D
Dawid
W dniu 05.07.2017 o 16:54, Gość napisał:

A ile obaj uczestnicy wypadku mieli na licznikach?

nie wiem ale sumując dwie małe prędkości wychodzi jedna plus mała widoczność 

G
Gość
W dniu 05.07.2017 o 14:58, Dawid napisał:

Co jeśli to rowerzysta popełnił błąd i za bardzo przybrał macie dokładne informacje na temat wypadku no właśnie nie wiec nie ma kogo osądzaćKażdemu moze sie takie coś zdarzyć postawcie siebie w takiej sytuacji: )

A ile obaj uczestnicy wypadku mieli na licznikach?

D
Dawid
Co jeśli to rowerzysta popełnił błąd i za bardzo przybrał macie dokładne informacje na temat wypadku no właśnie nie wiec nie ma kogo osądzać
Każdemu moze sie takie coś zdarzyć postawcie siebie w takiej sytuacji: )
H
Hipek
Brak słów na to co ten człowiek wyprawia
K
KRYSKA
Czekaj tam na nas przyjacielu,gdziekolwiek jesteś.Ciesze sie,że mogliśmy się poznać wariacie.To wszystko nie powinno się wydarzyć!!!!
T
Tejlowski
Gdzie jest napisane ze to recedywa ?
A
Anonim
Gdzie sprawiedliwość?
P
Pablo
zawsze w naszej pamięci. Odpoczywaj w pokoju
M
Masakra

Jak to?????

A miał prawo jazdy, czy bez uprawnień jeździł?

 

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska