Hit kolejki dla Notecianki Pakość [wyniki 18. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej]

MG
Elana na żółto gra dopiero w środę.
Elana na żółto gra dopiero w środę. Patryk Młynek
Mecz Notecianka Pakość - Grom Osie zapowiadaliśmy jako hit 18. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Nie zawiedliśmy się!

Emocji w Pakości nie brakowało. Od 21. minuty prowadził Grom, gdy na listę strzelców wpisał się Dawid Paczkowski. W 57. minucie do wyrównania doprowadził Dariusz Słupski. Najwięcej działo się jednak w ostatnim kwadransie. Najpierw gospodarzy na prowadzenie wysforował Michał Szot, a później na 3:1 z rzutu karnego podwyższył Kamil Kala. Goście kończyli mecz w dziewiątkę, ale mimo to gola strzelił jeszcze Radosław Mik.

W drugim najciekawiej zapowiadającym się meczu Piast Złotniki pokonał Orlęta Aleksandrów Kujawski. Jedynego gola strzelił w 31. minucie Ekwueme.

WYNIKI 4. LIGI NA ŻYWO - ZAPIS RELACJI NA ŻYWO
Tym razem Lechowi nie udało się odwrócić w meczu. Tak jak przed tygodniem w Bydgoszczy, dziś rypinianie przegrywali 0:1. Po golu Martyna Trędewicza doprowadzili jednak do wyrównania, ale ostateczny cios zadał gracz LTP Lubanie Krzysztof Sobiech.

Wysoką dyspozycję na początku wiosny potwierdziła Kujawianka, która pewnie pokonała Olimpię II Grudziądz. ROL.KO Konojady odniosły wyjazdowe zwycięstwo z Flisakiem Złotoria. Drugiej porażki w rundzie doznała także Polonia Bydgoszcz, która uległa w Kowalewie Pomorskim.

W niedzielę Zawisza II podejmie Cuiavię Inowrocław, a w środę Gopło Kruszwica zagra z Elaną Toruń.